VersloSavaite.lt   
2018 08 03, 11:14
Legendinė „Nokia 8110“ – jau Lietuvoje (foto)

Image
8110
„HMD Global“, „Nokia“ telefonų namai, šiandien pranešė, kad Lietuvoje pasirodo atnaujinta „Nokia 8110“. Šį modelį galima įsigyti didžiosiose elektronikos parduotuvėse už rekomenduojamą 89 Eur kainą.

 

Atnaujinta ir su 4G veikianti legendinė „Nokia 8110“ praktiškai identiška gerai pažįstamam modeliui su slankikliu, kurį visi puikiai pamename iš filmo „Matrica“. Originalus telefono dizainas papildytas visomis funkcijomis, būdingomis išmaniesiems telefonams.

reklama

 

Pažįstama ir paprasta sąsaja bus suprantama ir patogi visiems. Telefone yra intuityvus lytėjimo mechanizmas ir slankiklis, kuriuo galima atsiliepti ir baigti skambučius.

 

Jis turi prieigą prie programėlių parduotuvės, todėl vėl ir vėl galėsite mėgautis pamėgtomis „Google Assistant“, „Google Search“, „Google Maps“, „Facebook“ ir „Twitter“ programėlėmis, susirašinėti el. paštu, įkelti kontaktus ar sinchronizuoti kalendorių su „Outlook“ ir „Gmail“. Galite būti tikri, kad su „Nokia 8110“ visada būsite prisijungę, o ryšio ir garso perdavimo kokybę užtikrins VoLTE technologija.

 

Išmanusis telefonas veikia su „Qualcomm® 205“ – ši platforma užtikrina nepriekaištingą įrenginio greitį. Be to, prekės ženklo gerbėjus pradžiugins telefone esantis atnaujintas žaidimas „Snake“.

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama