VersloSavaite.lt   
2016 02 02, 12:42
Kauno senamiestyje dygsta nauji apartamentai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kauno senamiestyje, M. Valančiaus / Šv. Gertrūdos g. pradedamas vystyti naujas projektas „Kauno senamiesčio apartamentai“.

 

Projekto vystytojas „Citus construction“ neabejoja, kad šie būstai sudomins kauniečius, kurie svajoja gyventi prestižinėje vietoje miesto širdyje, tačiau tuo pačiu nori įsikurti patogiame ir moderniame naujos statybos name. Investicijos į projektą sieks daugiau nei 4 mln. eurų.

 

Archeologinius tyrinėjimus, kurie yra pirmasis statybų etapas, „Citus construction“ pradėjo 2015 m. spalį, o naujakuriai čia įsikurs šių metų antroje pusėje.

reklama

 

„Pasirinkti šią vietą paskatino Kaune jaučiamas naujų gyvenamųjų būstų Senamiestyje trūkumas. Vis daugiau miesto gyventojų nori keltis į šį ypatinga dvasia pasižymintį rajoną, tačiau iki šiol čia trūko naujos statybos būstų. Tendencija keltis gyventi ne į miesto pakraščius, o į senamiestį Vilnių pasiekė jau prieš keletą metų, dabar atėjo ir Kauno eilė“, – sako „Citus construction“ direktorius Mindaugas Vanagas.

 

Keturių aukštų „Kauno senamiesčio apartamentuose“, kurių bendras plotas sieks 4200 kv. metrų, planuojama įrengti 40 apartamentų. Dalis jų turės 20 - 30 kv. metrų terasas ant stogo, nuo kurių atsivers vaizdas į Kauno senamiestį.

 

 

Vietos yra ir komercinėms patalpoms

 

M. Vanago teigimu, šių apartamentų privalumus turėtų įvertinti tikrieji miestiečiai, kuriems svarbu gyventi miesto ritmu.

 

„Senamiestyje ne tik gausu jaukių kavinių, restoranų, stilingų barų, kultūrinių renginių bei menininkų galerijų, čia gyvenant taip pat ranka pasiekiamos mokyklos, darželiai, įvairios apsipirkimo vietos. Be to, iki Kauno pilies, kaip ir iki Rotušės, atstumas  – vos 350 metrų. Kitaip tariant, šalia yra viskas, kas aktualu norintiems patogiai gyventi ir kokybiškai leisti laisvalaikį“, – teigia M. Vanagas.

 

Naujajame projekte taip pat galės įsikurti ir komercines paslaugas teikiančios bendrovės. Komercinėms patalpoms bus skirta 840 kv. metrų pirmame pastato aukšte ir 300 kv.metrų – antrajame aukšte.

 

Anot vadovo, projekto sėkmę leidžia numatyti jau vien tai, kad dar nepradėjus aktyvių pardavimų, jau rezervuota 20 proc. patalpų.

 

 

Veiks požeminė automobilių stovėjimo aikštelė

 

„Kauno senamiesčio apartamentuose“ bus įrengta 40 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Į ją bus galima patekti specialiu autoliftu. Tai bus viena pirmųjų tokio tipo automobilių stovėjimo aikštelių senamiestyje.

 

 

 

Pastate taip pat bus įrengtas poilsiui skirtas vidinis kiemas. Naujieji apartamentai bus jungiami prie šalia stovinčio namo, tad vidiniu kiemu galės naudotis ir šalia esančio namo gyventojai.

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: