VersloSavaite.lt   
2018 10 19, 21:37
Kaune – nauja automobilių plovimo technologija

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Šį rudenį kauniečiai gali išbandyti inovatyvią bekontaktinę automobilių savitarnos plovimo technologiją Baltų prospekte 193 įsikūrusioje EHRLE plovykloje.

 

Tai – vienintelė plovykla mieste ir antroji Lietuvoje, turinti prestižinį Vokietijos automobilių gamybos sąjungos (VDA) sertifikatą ne tik dėl techninės įrangos, tausojančios transporto priemones, bet ir dėl naudojamų cheminių medžiagų, kurios yra visiškai saugios net ir labiausiai pažeidžiamiems naujų transporto priemonių kėbulams.

reklama

 

„Mums didelė garbė atstovauti kompaniją „Ehrle“, kuri yra didžiausias savitarnos plovyklų gamintojas Europoje. Prestižinės institucijos – VDA – suteiktas kokybės ženklas yra garantija klientui, kad po plovimo jo automobiliui nebus pakenkta – nenukentės nei lakas, nei kitos detalės, kurios įprastai labai greitai keičia savo pirminę išvaizdą, paveiktos stiprių chemikalų“, – aiškina „Erhle“ atstovybės Kaune vadovas Tomas Buinauskas.

 

Plovykloje veikia 5 plovimo programos, kurias klientas gali naudoti visas iškart, arba pasirinktinai pagal savo asmeninius poreikius. Pirmoji – išankstinis plovimas aktyviosiomis putomis. Jomis labai efektyviai veikiamas net ir stipriai įsigėręs purvas. Tai visiškai saugu bet kokiems transporto priemonių kėbulo tipams.

 

Po jų transporto priemonė būna paruošta plauti specialiais mikromilteliais. Aukšto slėgio plovimas su mikroskopiniais milteliais vyksta be jokių šepečių. „Plovimo metu milteliai sumaišomi su vandeniu ir tiekiami esant labai aukštam slėgiui, nepažeidžiant kėbulo lako. Šie milteliai neturi jokių abrazyvinių detalių“, – konsultuoja T. Buinauskas.

 

Trečioji programa – skalavimas. Tam naudojamas švarus tekantis vanduo, puikiai nuplaunantis miltelius „Power pearl micro-powder“.

 

Ketvirtoji – vaškavimas. „Ehrle“ vaškas – sintetinis produktas, padidinantis lako apsaugą, išsaugantis automobilio dažus. Jis dengiamas ant automobilio paviršiaus kartu su minkštintu karštu vandeniu. Po to susiformuoja apsauginis sluoksnis, pagerinantis vandens nutekėjimą ir netgi valytuvų veikimą esant blogoms oro sąlygoms.

 

Penktoji – blizginimas. „Erhle“ poliruoklis –  reikalingas optimaliam transporto priemonės džiovinimui ir poliravimui. Kartu su švariu minkštintu demineralizuotu vandeniu sukuria spindėjimo efektą. Vanduo nuo kėbulo šalinamas iškart, o tai leidžia mėgautis itin švariu paviršiumi.

 

„Dar vienas mūsų plovyklos privalumas – bekontaktinė atsiskaitymo sistema. Specialus „raktas“ KeySystem, kurį klientas gali naudoti bet kuriuo paros metu, leidžia sumokėti už paslaugas neturint grynųjų pinigų. Taip pat yra galimybė už plovimą mokėti ir grynaisiais“, – aiškina T. Buinauskas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: