TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2016 02 24, 10:48
Kaune keliama viešojo transporto bilietų kaina

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kauno miesto savivaldybės taryba nusprendė pakeisti kai kuriuos viešojo transporto tarifus. Dešimčia centų brangs miesto autobusų ir troleibusų bilietai, perkami iš vairuotojo.

 

Vienkartinio bilieto, parduodamo kitose platinimo vietose, kaina nesikeis ir išliks 0,58 euro. Taip pat nežymiai keičiamos ir kelių terminuotųjų bilietų kainos.

reklama

 

Toks sprendimas priimtas todėl, kad net 57 procentus visų vienkartinių autobusų ir troleibusų bilietų keleiviai perka iš vairuotojo.

 

Perkamų iš vairuotojo bilietų kainos keisis nuo 0,7 iki 0,8 euro. Atitinkamai pasikeičia ir lengvatinių (su 50 ir 80 proc. nuolaida) bilietų, perkamų iš vairuotojo, kainos.

 

„Daugiau kaip pusė visų vienkartinių bilietų įsigyjami transporto priemonėse. Tai prailgina autobusų ir troleibusų stovėjimą stotelėse, gaišina kitų keleivių ir vairuotojų laiką. Toks uždelsimas ypač atsiliepia ilgiausiuose mūsų maršrutuose“, – teigia bendrovės rinkodaros direktorius Karolis Dekeris, kuris dar pastebi, jog dėl to, ypač piko metu, viešasis transportas ima smarkiai atsilikti nuo tvarkaraščio.

 

Bendrovės atstovas taip pat paminėjo, kad sumažės ir nepatogių situacijų tarp keleivio ir vairuotojo dėl atsiskaitymo už bilietą ar grąžos.

 

Anksčiau skelbta, kad nuo kovo 1 d. brangs ir maršrutinių taksi bilietų kaina.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama