TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2013 11 19, 12:21
Kaune išdygs naujas daugiabutis 

Image
Namas
Vytėnų mikrorajone Kaune pradedamas statyti išskirtinis daugiabutis. Tai – vienas iš šio miesto nekilnojamojo turto rinkos atsigavimą simbolizuojančių projektų, – sako jo plėtotojai.

 

„Kaune vėl jaučiamas įdomesnių, kokybiškų ir savitų nekilnojamojo turto projektų poreikis. Krizės metais pirkėjams aktualiausia buvo kaina, be to, pirminėje rinkoje pasiūla buvo ypač sumažėjusi. Daugelis tuo metu būstą ketinusių įsigyti kauniečių savo planus atidėjo, o dabar vėl rimtai tuo domisi. Klientų apsisprendimą spartina ir noras tai padaryti iki euro įvedimo“, - pasakojo Artūras Jurša, bendrovės „Centromera“, plėtojančios projektą „Vytėnų namai“, direktorius.

reklama

 

„Vytėnų namai“ – dviejų aukštų daugiabutis, statomas beveik 1 ha teritorijoje, su erdviu 20 arų ploto vidiniu kiemu – skirtas tiems, kam svarbi estetika, patogumas, saugumas ir modernumas. 71 buto namas turės vos po keturis butus kiekvienoje laiptinėje. Po namu bus įrengta automobilių saugykla be kolonų, kad parkavimas gyventojams būtų lengvesnis.

 

 Naujajame daugiabutyje galima įsigyti dviejų, trijų ir keturių kambarių butus su autonominiu šildymu dujomis ir erdviomis terasomis tiek pirmame, tiek antrame aukštuose. Šiame name bus ir ypač reti rinkoje – 75 kv. m. keturių kambarių butai.

 

„Vytėnų namus“ projektavo „Architektų biuras G. Natkevičius ir partneriai“.

 

Šiuo metu pradedamą įgyvendinti projektą planuojama pabaigti iki 2014 metų pabaigos.

 

 

 

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama