TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2012 06 21, 18:01
Dar vienas „Eikos“ daugiabutis gavo valstybinės komisijos palaiminimą

Image
Namai
„Eika“ pastatytas daugiabutis Pilaitėje, M.Mažvydo g. 12, Vilniuje, valstybinės komisijos pripažintas tinkamu naudoti.

 

9 aukštų, 71 buto daugiabutis pradėtas statyti praėjusių metų pavasarį. Šiuo metu name parduota jau daugiau negu 70 proc. butų, neparduoti liko 2 kambarių butai. Populiariausi šiame name buvo didesni 3 kambarių ir 1 kambario, studijos tipo, 28-31 m2 ploto butai.

reklama

 

2011 metais projektas konkurso „Už darnią plėtrą 2011“ pripažintas geriausiu gyvenamųjų namų projektu Lietuvoje. Apdovanojimą „Eikos namai Pilaitėje“ pelnė dėl statyboje panaudotų pažangių technologijų, kurios leido pasiūlyti naujakuriams kokybišką ir ekonomišką, bet kartu nebrangų būstą. Šių namų ekonomiškumą patvirtino ir pirmasis šildymosi sezonas, kurio metu vidutinė šildymo kaina, palaikant patalpoje 20-21 oC temperatūrą, svyravo 1 – 2,5 lt/m2 per mėnesį.

 

Šiuo metu šalia jau pastatyto daugiabučio baigiamas statyti ir 7 aukštų namas, kuriame naujakurių laukiama dar šį rudenį. Name jau nupirkta apie 40 proc. butų. Artimiausiu metu bus pradėtas statyti dar vienas 9 aukštų daugiabutis, kuriame „Eika“ pirkėjams pasiūlys įvairaus išplanavimo 1-3 kambarių butus su balkonais.

 

Taip pat Pilaitėje „Eika“ stato ir daugiaaukštę 550 vietų automobilių stovėjimo aikštelę, kuri bus statoma dviem etapais. Naujų butų kainos „Eika“ statomuose namuose Pilaitėje svyruoja nuo 3500 litų iki 4500 litų už kvadratinį metrą.

 

2012 metais „Eika“ į naujų namų plėtrą Pilaitėje planuoja investuoti daugiau nei 10 mln. litų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama