TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2016 05 10, 12:58
Kauno centre – naujas daugiabutis 

Image
Gedimino 46
Bendrovės „Gedimino 46”, „Etapas Group“ su privačių investuotojų grupe ir bendrovė „Kauno dujotiekio statyba“ su partnere „SIMPER statyba“ pasirašė sutartį dėl naujo 4400 kvadratinių metrų ploto daugiabučio statybos Kauno centre, Gedimino gatvėje.

 

Anot projekto atstovų, bendra investicijų vertė yra 4 mln. eurų, o numatoma darbų pabaiga – 2017 m. gegužės mėnesį.

reklama

 

 „Atsižvelgiant į dabartinę nekilnojamojo turto rinkos situaciją Kaune, tikime, kad šis projektas padidins naujų būstų pasiūlą mieste, o gyventojai džiaugsis galimybe įsikurti pačioje miesto širdyje“, – teigė bendrovės „Kauno dujotiekio statyba“ generalinis direktorius Aurelijus Deviatnikovas.

 

Anot projektą vykdančios bendrovės „Gedimino 46“ vadovo Donato Miškinio, šiame pastate bus įrengti 36 prabangūs apartamentai ir 4 patalpos komercinei veiklai.

 

„Mūsų tikslas sukurti tai, kas patrauklu, patogu ir turi išliekamąją vertę. Kaune esanti Gedimino gatvė išsiskiria tuo, kad yra universitetų ir kultūros centrų apsuptyje, netoli yra šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia, M. Žilinsko dailės galerija ir Laisvės alėjos prieiga. Unikali miesto vieta itin tinkama ieškantiems kultūros kupino, aktyvaus, miesto šurmulio supamo gyvenimo, tačiau tuo pačiu – norintiems erdvės ramybei privačių apartamentų komplekse, toliau nuo automobilių srauto keliamo šurmulio“, – tikino D. Miškinis.

 

Teigiama, kad kultūros paveldui priskiriami „Gedimino 46“ apartamentai išsaugos vietos architektūros autentiškumą, prabangūs apartamentai turės balkonus ar terasas ant stogo, iš kurių atsivers viso miesto panorama.

 

 

 

 

Statytojų vizualizacijos

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama