reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2013 10 18, 11:44
Karaliaus Mindaugo pr. Kaune bus atsodinama liepų alėja

Image
Kaunas.lt nuotr.
Už „Žaliosios knygų akcijos“ metu surinktas lėšas Kaune bus atsodinta šalia Karaliaus Mindaugo prospekto besidriekianti liepų alėja. Planuotas parko įrengimas Lampėdžiuose atidedamas, nes užtruko jo įteisinimo procedūros.

 

reklama

Greta Nemuno nusidriekusi viena svarbiausių ir didžiausių miesto gatvių naujomis liepaitėmis pasipuoš spalio 25 dieną.

 

„Užtrukus Lampėdžių parko įteisinimo procedūroms pasirinktas Karaliaus Mindaugo prospektas. Tai yra viena iš reprezentacinių miesto gatvių, todėl svarbu atkurti jos želdinius, kurie estetiškai pagražintų Kauno miestą. Čia jau anksčiau buvo pasodintos liepos, tačiau dalis jų neišliko: buvo nuniokota, nudžiuvo“, - sako Kauno miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

 

Medeliai bus sodinami prospekto atkarpoje nuo S. Daukanto gatvės pėsčiųjų tilto į Nemuno salą iki I. Kanto gatvės.

 

Beje, kauniečiai vis dar gali prisidėti prie šios liepų alėjos atnaujinimo.

 

„Laiko dar yra ir tie, kas nepaaukojo nebereikalingų knygų šiam kilniam tikslui – kviečiame tai padaryti“, - sako Jonas Plenta, vienas iš „Žaliosios knygų akcijos“ organizatorių.

 

Knygas galima atnešti į arčiausiai esančią miesto seniūniją arba tiesiai į prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusį Knygų turgų, kuriame jos ir parduodamos, o dalis už tai gautų lėšų skiriamos sodinukų įsigijimui.

 

Pirmosios akcijos metu prieš dvejus metus surinktos lėšos buvo skirtos sodinti medeliams prie Kauno miesto vaikų darželių ir mokyklų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama