VersloSavaite.lt   
2015 07 09, 11:42
Jau aiškūs visi „Akacijų alėjos 2015“ atlikėjai

Image
Akacijų alėja
Liepos 11 d. Kulautuvos pušyne 15 kartą skambės bardų festivalio „Akacijų alėja“ himnas. Festivalis turi savo ženklą, vėliavą, simbolį, gitarą, muziejų, maldą, tradicijas. Gali didžiuotis plačiu ir visomis prasmėmis giliu bei apgalvotu savo dalyviu ratu. 

 

123 – tiek viso per 15 metų meistrų klasės dalyvių. 138 – tiek nuo 2006 m. dalyviams įteikta „Akacijų“ ordinų (000 – V. Kernagis (2008); 001 – A. Svidinskas). Ką kalba šie skaičiai, dalyvių pavardės? Tai, kad festivalis yra subrendęs, turintis savo tradicijas, tačiau tuo pačiu žvelgiantis plačiai – kad ir žiūrovui, ir atlikėjui būtų įdomu.

reklama

 

Šiais metais jubiliejinėje scenoje – net trys Nacionalinės premijos laureatai, du muzikos apdovanojimų M.A.M.A. laureatai, trys teatrai.

 

Žiūrovams sielą ir širdį atvers Alina ORLOVA, Vladas BAGDONAS, Vaidas BAUMILA, DAINOS TEATRAS pagal Vidą Bareikį, Juozas ERLICKAS, Virgis STAKĖNAS, Edgaras LUBYS, VERONIKA (Povilionienė), Laura R. ir CHAMELEONAS, JAMA ir V., Anna Polukord, Ieva Prūsaitė, Viktorija Pranaitytė, Gabija Petrauskaitė, Emilė Bulotaitė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: