VersloSavaite.lt   
2013 05 30, 08:08
Bardų festivalis „Akacijų alėja 2013“ – šiemet nauju laiku

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Įpusėjus vasarai, Kauno rajone įsikūrusiame Kulautuvos miestelyje vėl skambės „Akacijų alėjos“ akordai. Visų pamėgtas ir taip laukiamas tryliktas festivalis vis gausėjantį klausytojų ratą sukvies nauju laiku – liepos 13 dieną.

 

„Iki šiol festivalis vykdavo artimiausią Mindauginių šeštadienį, tačiau šiemet savaitę pavėlinome – nusprendėme pasirinkti tiek klausytojams, tiek atlikėjams patogesnę datą. Tryliktam festivaliui – tryliktą dieną“, – juokdamasis sakė festivalio prodiuseris Virgis Stakėnas.

reklama

 

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais „Akacijų alėja“, kurią taikliausia vadinti septyniomis valandomis ant žolės skambant prasmingiemstekstams, neužgožiamiems instrumentų gausa, dovanos gausų būrį atlikėjų. Tai ir publikai gerai pažįstami veidai, ir po tylos ar kitų meninių veiklų emigracijoje žinomi vardai, ir neseniai į sceną žengę, bet jau tapę konkursų laureatais, jaunieji bardai. Žinoma, ir vėl bus naujovių bei siurprizų.

 

Arčiau Nemuno

 

Pernai festivalis priartėjo prie Nemuno, atvėrė platesnes erdves gausiam klausytojų ratui. Keisti vietą festivalio organizatoriai – Kauno rajono savivaldybė ir VšĮ „Combo concert“ – nusprendė todėl, kad per dvylika metų „Akacijų alėja“ labai išaugo ir išsiplėtė – tūkstančiai susirinkusių dainuojamosios poezijos gerbėjų vargiai galėjo ir matyti sceną, ir klausytis atliekamų kūrinių.

 

Pasikeitus vietai tapo paprasčiau judėti, stebėti atlikėjus, didėjo vaikams skirta zona, žiūrovai galėjo patogiau prieiti prie „Akacijų“ krautuvėlės, prekybininkų.

 

Šiemet visus susirinkusius pasitiks patobulinta vietos infrastruktūra: parke įrengti šviestuvai, atlikėjų ir jų gerbėjų džiaugsmui bus pastatyta daug didesnė, efektinga, moderni scena. Be to, bus pasirūpinta, kad į priekį išneštos garso kolonėlės sukurtų akustinį komfortą, meno pasiekiamumą net toliausiuose pušų amfiteatro taškuose, visiems leistų kuo puikiausiai suprasti dainų tekstus.  

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: