VersloSavaite.lt   
2020 09 01, 10:07
Investuojantiems Vakarų šalių biržose – mažesni mokesčiai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
„Swedbank“ sumažino prekybos vertybiniais popieriais pagrindinėse Vakarų šalių rinkose įkainius.

 

Nuo š. m. rugsėjo 1 d. privatūs investuotojai per „Swedbank“ interneto banką gali palankesnėmis sąlygomis prekiauti JAV, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Vokietijos, Prancūzijos ir kitų Vakarų šalių rinkose. Investuotojams taikomas mažesnis pavedimo apmokestinimas, taip pat apie 2 kartus mažėja minimalus įsigijimo mokestis.

 

„Prekybos mokesčius sumažinome atsižvelgdami į pastaruoju metu suaktyvėjusią prekybą vertybiniais popieriais bei norėdami investavimo galimybes Vakarų šalių rinkose padaryti labiau prieinamas mažmeniniams investuotojams“,− sako Pavel Ladziato, „Swedbank“ Privačių klientų tarnybos vadovas.

 

„Swedbank“ ir verslo klientams, nusprendusiems įsigyti ar parduoti vertybinių popierių JAV, Jungtinės Karalystės ir Švedijos akcijų biržose, bus taikomas 0,25 proc. sandorio mokestis, o minimalus mokestis sumažintas iki 8 eurų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: