reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2008 09 17, 09:49
Konsultacija. Investicijos į akcijas keleriems metams

Image
Marius Buivydas
„Noriu investuoti nedidelę sumą į akcijas, bet ilgam laikui. Kokia tikimybė, kad uždirbsiu ir maždaug kiek maksimaliai procentų galėtų  padidėti mano investicijos, jei 36 mėnesus nuolat investuočiau po 1000 litų?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas, atsako FMĮ „Finhill“ analizės ir vertinimo departamento direktorius Marius Buivydas.

Į akcijų rinkas taupymo tikslais reikėtų investuoti maždaug penketo metų laikotarpiui, nes būtent maždaug tiek trunka rinkos ir ūkio ciklai.

reklama

 

Investuodami šitą laikotarpį jūs matysite tiek akcijų rinkos pakilimus, tiek akcijų rinkos kritimus, tačiau šito nereikėtų baimintis.

Visi tie pakilimai ir nusileidimai susisumavę jums turėtų atnešti kokių 8-10 proc. vidutinę grąžą, jei investuosite į brandžias rinkas ir 10-15 proc. vidutinę grąžą, jei investuosite į besivystančias rinkas. Investuodami 60 mėnesių (penkerius metus) po 1000 Lt galite tikėtis sutaupyti 77.437 Lt, o 36 mėnesius (trejus metus) 41,781 Lt.

 

Investuodami trejus metus galite patirti ir labai didelį savo investicijų augimą, nes dabar mes kaip tik esame netoli nuo naujo biržos ciklo pradžios, kuomet akcijų vertės augimas yra milžiniškas.

 

Tačiau nė vienas žmogus Žemėje negali Jums garantuoti, kad biržos ciklas tikrai prasidės taip kaip mes manome, todėl reikėtų vengti investuoti pinigus be kurių negalite apsieiti, nes investicijų vertė per trumpą laikotarpį gali ne tik didėti, bet ir mažėti.

 

www.finhill.lt

 

Užduokite klausimą konsultantui el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it arba užpildę šią formą.

Į viršų

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama