VersloSavaite.lt   
2013 07 15, 09:07
Įmonės direktoriui – 13 tūkst. litų bauda

Image
Sxc.hu nuotr.
Teismo sprendimą išgirdo UAB „Energoteka“ direktorius Arvydas Bangardavičius. Jam skirta 13 tūkst. litų baudą už atlyginimų mokėjimą „vokeliuose“ ir nelegaliai dirbusį asmenį.

 

Atlikus operatyvų patikrinimą „Energotekoje“ nustatyta, kad bendrovės direktorius per pusę metų darbuotojams išmokėjo 4 tūkst. litų, kurių neapskaitė buhalterinėje apskaitoje.

reklama

 

Šioje, automobilius saugančioje bendrovėje, išaiškinti ne tik „vokeliuose“ mokėti atlyginimai, bet ir nelegaliai sargu dirbęs asmuo.

 

„Mokesčių inspekcija daug dėmesio skiria įmonėms, kurios su klientais atsiskaito grynais pinigais, nes kai kurie verslininkai vis dar susigundo dalį gautų pajamų neapskaityti kasos aparatu ir neįtraukti jų į buhalterinę apskaitą. Tokiu būdu jie ne tik kad „randa“ lėšų „vokeliams“, kuriuos imdami darbuotojai netenka dalies savo socialinių garantijų, bet ir sukčiauja valstybės biudžeto sąskaita susimažindami mokesčius,“ – sako Kauno AVMI viršininkas Gintautas Muznikas.

 

Teisme bendrovės direktorius prisipažino ir apgailestavo padaręs mokesčio administratoriaus nustatytus  pažeidimus. Už nelegalų darbuotoją A. Bangardavičiui skirta 3 tūkst. litų bauda, o dėl neapskaitytų pajamų bei „vokeliuose“ mokėtų atlyginimų teks sumokėti 10 tūkst. litų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama