VersloSavaite.lt   
2020 12 16, 09:58
„Maxima“ savo nuomininkams mažina nuomos mokesčius

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Gniaužtų neatleidžianti COVID-19 pandemija ir nuo šiandien šalyje griežtėjantys karantino apribojimai kelia vis didesnių iššūkių verslui.

 

Reaguodamas į susiklosčiusią nepalankią situaciją, prekybos tinklas „Maxima“ solidarizuojasi su jam priklausančiose patalpose įsikūrusiomis smulkaus ir vidutinio verslo įmonėmis, kurių veikla yra apribota ar visiškai sustabdyta ir joms karantino laikotarpiu mažina nuomos mokesčius.

reklama

 

Skaičiuojama, kad sunkumus patiriantiems verslo partneriams vien iki metų pabaigos suteiktos „Maximos“ nuolaidos sieks apie ketvirtį milijono eurų. Negana to, įmonėms bus sudaryta galimybė nuomos mokesčio mokėjimus atidėti.

 

„Puikiai suprantame šiandieninę situaciją bei verslui tenkančią naštą. Akivaizdu, kad tik veikdami išvien galime nugalėti kylančius sunkumus, o tam gyvybiškai svarbus kiekvieno iš mūsų indėlis. Matydami, kad antroji koronaviruso banga neatslūgsta, norime padėti savo partneriams, kurie įsikūrę ir nuomojasi patalpas „Maximos“ parduotuvėse. Priėmėme sprendimą prisiimti dalį jų finansinės naštos, ženkliai sumažindami nuomos mokestį ir taikydami lanksčias atsiskaitymo sąlygas“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: