VersloSavaite.lt   
2023 05 30, 11:21
„Maxima grupė“ skolinasi 80 mln. eurų

Image
Foto
SEB bankas ir mažmeninės prekybos tinklus bei elektronines parduotuves valdanti „Maxima grupė“ susitarė dėl naujo sandorio – bankas suteikė 50 mln. Eur paskolą tolesnei verslo plėtrai ir veiklai finansuoti.

 

Dar viena 30 mln. eurų paskola skirta „Maxima LT“ naujo Vilniuje statomo logistikos centro finansavimui.

 

„Suteikdami šį finansavimą prisidedame prie tolesnės kliento verslo plėtros ir veiklos planų. Ilgalaikiai mažmeninės prekybos srities lyderės sprendimai didina ir finansinius poreikius – džiaugiamės, kad dalis paskolos skirta investuoti į tvarumą, išteklių taupymą ir procesų optimizavimą“, – komentuoja SEB banko valdybos narys, Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vilius Juzikis.

 

Pasak „Maxima grupės“ generalinės direktorės Agnės Voverės, pagrindinė bendrovės kryptis ir toliau išlieka grupės valdomų mažmeninės prekybos tinklų plėtra Lenkijoje ir Bulgarijoje: „Daug dėmesio skiriame veiklos efektyvumui, sąnaudų valdymui ir auginamam parduotuvių tinklui Lenkijoje ir Bulgarijoje. Papildomas finansavimas prisidės prie ateities planų įgyvendinimo: numatytos investicijos į veiklos efektyvumą, plėtrą ir tvarumo projektus, taip pat planuojame išpirkti prieš penkerius metus išleistas obligacijas“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: