Biuro gražuolė 2011

 

 

Rugpjūčio 1–29 dienomis Lietuvoje rengiami kasmetiniai žaviausios biuro darbuotojos rinkimai – „Biuro gražuolė 2011“. Įmonių ir įstaigų biuruose dirbančios moterys rugpjūčio 1–16 dienomis galėjo siųsti savo nuotraukas konkurso organizatoriams.

 

Skelbiame konkurso nugalėtoją – Violetą Tyščuk (BĮ UAB „Hardim“)!

 

Interviu su Violeta Tyščuk     Nugalėtojos apdovanojimas (foto)

 

GALUTINIAI BALSAVIMO REZULTATAI   |  KOMISIJOS BALSAI

 

VISOS KONKURSO DALYVĖS

  

Itin nekokybiškos, vulgarios, visiškai nesuderinamos su konkurso idėja ar be savininkės sutikimo atsiųstos nuotraukos nebuvo priimamos.

 

Balsavimo taisyklės

 

Rugpjūčio 17–29 dienomis vyko antrasis konkurso etapas – portalo lankytojų balsavimas internetu ir SMS žinutėmis. Su vienu el. pašto adresu galima balsuoti vieną kartą per parą.

 

Visi el. paštu siųsti balsai yra tikrinami ir jei pašto adresas neegzistuoja, yra nenaudojamas ar yra gaunamas atsakymas, kad iš šio pašto nėra balsuota, toks balsas neįskaitomas. Iš vieno kompiuterio IP skirtingais el. pašto adresais už vieną dalyvę bus galima balsuoti ne daugiau kaip 10 kartų per parą.

 

Balsuoti mobiliuoju telefonu siunčiant SMS žinutes taip pat buvo galima ne daugiau kaip 10 kartų per parą už vieną dalyvę iš vieno telefono numerio.

 

Atkreipiame dėmesį, kad išaiškėjus nesąžiningo balsavimo atvejams, konkurso vertinimo komisija gali dalyvę, už kurią buvo taip balsuota, pašalinti iš konkurso.

 

Balsų skaičiavimas

 

Nugalėtoja paaiškės susumavus portale balsavusių VersloSavaite.lt skaitytojų ir komisijos narių balsus. Komisiją sudarys praeitų metų konkurso nugalėtoja Rima Aniulienė, įvaizdžio kūrėja Liubovė Čaplikienė, fotografas Dainius Kanapeckas ir trys organizatorių atstovai. Komisijos skirti balai sudaro ne daugiau kaip 30 proc. galutinio įvertinimo.

 

Komisijos balsų procentas skaičiuojamas laikant, kad už visas konkurso dalyves atiduoti skaitytojų balsai sudaro 70 proc. galutinio įvertinimo, likusieji 30 proc. yra išdalinami atsižvelgiant į tai, kiek kuri dalyvė gavo komisijos balų.

 

Konkurso prizai

 

Komisijos vertinimo kriterijai

 

Daugiau informacijos apie konkursą – VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas, tel. 8 (606) 86383, el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

 

Konkurso rėmėjai:

 

                             

                   

 

                            

                             

 

 

                                                                                                                                  

„Biuro gražuolė 2010“

 VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama