reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 08 28, 10:45
„Bitė Lietuva“ turi naują ryšių su visuomene vadovą

Image
D.Kanapecko nuotr.
Naujuoju telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir ryšių su visuomene vadovu tapo Antanas Bubnelis.

 

Antanas Bubnelis darbą bendrovėje pradės rugsėjo 18 d. ir bus atsakingas už ryšius su žiniasklaida ir visuomene, korporatyvinius reikalus bei socialinės atsakomybės projektus.

reklama

 

„Nuo paauglystės mėgstu technologijas, o ir telekomunikacijų rinka man yra pažįstama, tad smagu prisijungti prie labai stiprios, įdomios ir puikią darbuotojų komandą turinčios bendrovės „Bitė Lietuva“. Konkurencija šioje rinkoje yra itin didelė, joje dirbantys komunikacijos specialistai nestokoja iššūkių, todėl nekantriai laukiu galimybės prisijungti prie puikios „Bitės“ komandos ir kartu su ja siekti aukščiausių tikslų“, – sako būsimasis „Bitė Lietuva“ ryšių su visuomene vadovas.

 

A. Bubnelis pastaruosius pusantrų metų buvo „Vilniaus vandenų“ komunikacijos skyriaus vadovas. Anksčiau 8 metus dirbo bendrovėje „Teo“, kur ėjo atstovo spaudai pareigas, o vėliau vadovavo bendrovės komunikacijos ir korporatyvinių reikalų padaliniui.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama