VersloSavaite.lt   
2023 01 19, 15:55
„Bitės“ komandoje – net 5 nauji vadovai

Image
Foto
„Bitė Lietuva“ skelbia stiprinanti naujos kartos tinklo vystymo komandą. Naujas pareigas pradės eiti net penki nauji vadovai, visi jie – ilgamečiai bendrovės darbuotojai, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

 

Nuo vasario „Bitės grupės“ Naujos kartos tinklų direktoriumi tampa Modestas Ropė. Jis bus atsakingas už „Bitės“ 5G tinklo statybas Lietuvoje ir Latvijoje, turimų tinklų modernizavimą ir interneto bei duomenų perdavimo tinklus. Anksčiau jis užėmė perdavimo sistemų vadovo pareigas, o „Bitėje“ M. Ropė iš viso dirba jau ilgiau kaip 23 metus.

 

Saulius Skirmantas, iki šiol ėjęs „Bitės grupės“ kibernetinio ir IT saugumo vadovo pareigas, tampa „Bitės grupės“ IT sprendimų verslui ir infrastruktūros direktoriumi. S. Skirmantas bus atsakingas už sklandžią bendrovės duomenų centrų Lietuvoje ir Latvijoje veiklą, naujų paslaugų kūrimą bei konsolidavimą „Bitės grupėje“.

 

S. Skirmantą kibernetinio ir IT saugumo vadovo pareigose nuo šiol pakeis Motiejus Kirstukas, anksčiau ėjęs interneto svetainių vystymo ir palaikymo vadovo pareigas.

 

Naujai sukurtos „Bitės grupės“ Tinklų projektų ir procesų valdymo komandos vadove tampa Jolita Meilė, iki šiol užėmusi Mobilaus tinklo projektų vadovės pareigas.

 

Darius Martusevičius, ilgiau kaip šešerius metus ėjęs Tinklo direktoriaus pareigas ir reikšmingai prisidėjęs prie tinklo plėtros ir kokybės gerinimo, tęsti karjerą nusprendė už „Bitės grupės“ ribų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: