reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2016 04 19, 11:26
BMW vairuotojas po eismo įvykio laiką leido kavinėje

Image
BMW
Sekmadienio vakarą, apie 16.20 val., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Telšiuose, Lygumų g., į nuosavo namo kiemą įlėkė galimai neblaivaus asmens vairuojamas „BMW“ markės automobilis.

 

Pareigūnams nuvykus į eismo įvykio vietą, paaiškėjo, kad Nemuno gatve važiavusio „BMW 520" vairuotojas nė nestabdydamas įskriejo ir išilgai perskrodė visą namo kiemą, apgadindamas kelyje pasimaišiusį šaligatvio bortelį, medį, krūmą, kliudė ir dalį stulpo, į kurį atsitrenkus, pasekmės galėjo būti itin skaudžios.

 

Laimei, kad savo kelionę šiukšlių krūvoje baigusio „BMW“ kelyje, tą akimirką nepasipainiojo po kiemą vaikštantys namų gyventojai.

reklama

 

Apžvelgę eismo įvykio vietą, policijos pareigūnai leidosi ieškoti už automobilio vairo sėdėjusio asmens, mat jis ir keleivis iškart po įvykio spėjo pabėgti. Eismo įvykį mačiusiems gyventojams apibūdinus du vyrus, pareigūnų paieškos ilgai netruko, mat pakeliui į Lygumų gatvę, panašius asmenis jie matė žingsniuojančius ežero pakrantės link. Nuvykę į paežerę, pareigūnai užsuko į čia įsikūrusią kavinę, kurioje požymius atitinkantys piliečiai aptikti besiruošiantys gerti alų.

 

Nors pradžioje nei vienas iš telšiškių neprisipažino vairavęs automobilio ir juo įlėkęs į kiemą, vis tik, pareigūnams pavyko išsiaiškinti, kad už automobilio vairo sėdėjo teisės vairuoti neįgijęs 24 metų vyras, kuriam nustatytas 1,42 promilės girtumas. Neblaivus buvo ir 28 metų „BMW“ keleivis, kuriam pareigūnai nustatė 1,95 promilės girtumą.

 

Už vairavimą išgėrus, eismo įvykio metu apgadintą turtą ir pasišalinimą iš įvykio vietos, vairuotojo atžvilgiu surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal LR ATPK 127 str. 3 d. ir LR ATPK 130 str. 1 d. Teisme bus sprendžiama dėl pusantro tūkstančio eurų galinčios siekti baudos dydžio arba administracinio, iki 30 parų truksiančio, arešto bei galimo transporto priemonės konfiskavimo.

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama