reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 04 20, 18:13
BMW vairuotojas filmavo kaip viršija greitį – policija išrašė jam baudą 

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai nustatė ir surašė protokolą asmeniui, kuris internete puikavosi šiurksščiais kelių eismo taisyklių pažeidimais.

 

Praėjusį ketvirtadienį pareigūnus sudomino gauta informaciją apie asmenį, kuris vasario mėnesį, išsinuomotu prabangiu automobiliu „BMW 530D xDrive“, Vilniaus Vakariniame aplinkkelyje važiavo 206 km/val. greičiu, kur leistinas greitis yra 90 km/val. Maža to, šis vairuotojas savo eismo saugumui pavojingus „žygdarbius“ nufilmavo ir patalpino internete:

 

 

Vaizdo įraše vyras sarkastiškai besipuikavo galingo automobilio galimybėmis, komentavo viršytą greitį ir nepagarbiai komentavo kitų vairuotojų drausmingą važiavimą. Pareigūnams automobilių prekybos ir nuomos bendrovė patvirtino, kad automobilis buvo išnuomotas trumpam terminui. Prekybininkai suteikė visą techninę informaciją, kuria remiantis, net pagal nufilmuotus spidometro parodymus buvo nustatytas filmavimo metu užfiksuotas automobilio važiavimo greitis.

reklama

 

Pritaikius visas paklaidas 40-mečio vairuotojo naudai, pareigūnai priėmė sprendimą surašyti jam administracinio nusižengimo protokolą. Įvertinus visus surinktus duomenis, konstatuota, kad 40-metis įmonės vadovas vasario 27 d. Vilniaus Vakariniame aplinkkelyje važiavo 181,4 km/val. greičiu (įvertinus 24.6 km/val. paklaidą, viršijo nustatytą greitį net 102 km/val.), pavojingai manevravo tarp kitų ta pačia kryptimi važiuojančių automobilių, nerodydamas posūkio šviesos signalų, važiavo trečiąja eismo juosta, kai pirmoji eismo juosta laisva.

 

Tokiais savo veiksmais vairuotojas demonstravo savo išskirtinumą ir nepagarbą kitiems eismo dalyviams, keldamas pavojų ta pačia kryptimi važiuojantiems automobiliams ir jų vairuotojams, tuo pažeidė ne vieną Kelių eismo taisyklių reikalavimą. Atsakomybė už šiuos pažeidimus numatyta Administracinių nusižengimų kodekso 416 ir 420 straipsniuose.

        

Už šiuos pažeidimus minėtam asmeniui pareigūnai įteikė administracinį nurodymą su siūlymu per mėnesį sumokėti pusę galimos minimalios baudos, t. y. 225 eurus. Taip pat už šį pažeidimą asmeniui buvo skirtas teisės vairuoti atėmimas 1 metams.

 

Jei vairuotojas nesumokės baudos ir nepristatys vairuotojo pažymėjimo policijai, jam gali būti skirta 450-550 eurų bauda ir atimta teisė vairuoti nuo 1 iki 2 metų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama