reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2012 02 02, 13:11
Augo „Maximos grupės“ apyvarta

Image
Maxima
Maxima grupė, UAB, konsoliduota apyvarta 2011 metais, palyginti su 2010 metais, išaugo 6,5 proc. ir pasiekė 7,767 mlrd. litų, skaičiuojant be PVM. Grupės įmonių apyvartos augo visose šalyse, labiausiai Estijoje – 13,3 proc., ir Bulgarijoje – 7,3 proc.

 

Lyginamuoju laikotarpiu „Maximos grupės“ įmonių investicijos į verslo palaikymą ir plėtrą siekė 219 mln. litų.

reklama

 

„Praėjusiais metais „Maxima grupės“ įmonių apyvartos augo ir buvo didesnės nei 2010-aisiais. Tačiau teigti, kad vartojimas atsigauna, kol kas būtų anksti. 2011 metais apyvartų augimą lėmė vykdyta parduotuvių tinklo plėtra ir infliacija, bet ne augantys parduotų prekių kiekiai. Pirkėjai ir toliau išlieka racionalūs, taupo, perka akcijos prekes ir aktyviai naudojasi nuolaidomis“, – sako Maxima grupė, UAB, generalinis direktorius Mindaugas Bagdonavičius.

 

Pasak vadovo, 2012 metais nesitikima staigaus vartojimo atsigavimo, todėl įdėmiai stebima ekonominė situacija užsienio ir vietos rinkose. Grupė planuoja nuosaikią plėtrą užsienyje. Pirkėjams bus stengiamasi pasiūlyti platų prekių asortimentą bei naudingų akcijų. Ypatingas dėmesys bus skiriamas šviežio maisto gamybai ir prekybai.

 

Lietuvoje mažmeninės prekybos bendrovės Maxima LT, UAB apyvarta analizuojamu laikotarpiu augo mažiausiai iš visų grupės įmonių – 5,0 proc. ir sudarė 4,409 mlrd. litų. Kitos grupei priklausančios įmonės „Ermitažas“ apyvarta augo 8,9 proc. ir pasiekė 176,5 mln. litų.

 

Maxima Latvija apyvarta 2011 metais augo 6,6 proc. ir pasiekė 1,962 mlrd. litų. Maxima Eesti apyvarta išaugo 13,3 proc. ir pasiekė 1 mlrd. litų. Maxima Bulgarija pasiekė 214 mln. litų apyvartą – tai 7,3 proc. augimas palyginti su 2010 metais.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama