VersloSavaite.lt   
2015 03 04, 10:56
Augo „Aibės“ apyvarta

Bananai
Bananai
Prekybos įmonių aljansas AIBĖ, valdantis daugiau nei 1090 parduotuvių tinklą Lietuvoje ir Latvijoje, per 2014 metus abejose šalyse pasiekė beveik 409 mln. eurų apyvartą – tai yra 18 proc. daugiau nei 2013 metais.

 

Lietuvoje pardavimo pajamos sudarė 277,8 mln. eurų – 16 proc. daugiau nei 2013 m., o aljansą papildė 22 parduotuvės.

reklama

 

Pasak aljanso atstovų, augimą lėmė patrauklios žemos kainos, vykdomų akcijų kiekis ir parduotuvių lokalumas, garantuojantis greitesnį būtinų prekių įsigijimą.

 

„Mažmeninės prekybos įmonėms būtina jungtis, kad turėtume geresnes, palankesnes sąlygas iš Lietuvos ir užsienio tiekėjų. Dirbdami kartu, būdami vieningi, pasiekėme tikrai gerų rezultatų“, – sako Prekybos įmonių aljanso AIBĖ Komercijos departamento direktorius Baltijos šalims Artūras Zabielskas.

 

Jo teigimu, AIBĖ konkuruoja kokybe ir mažomis kainomis: „Šiuo metu AIBĖ  parduotuvėse yra daugiausiai akcinių prekių 1 kv. m prekybiniame plote.“

 

Prekybos įmonių aljansas AIBĖ įkurtas 1999 m., vienija 354 mažmeninės prekybos įmones, kurios valdo daugiau nei 1090 parduotuvių Lietuvoje ir Latvijoje.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: