TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2012 06 13, 12:02
Aptiko bravorą ir 260 litrų naminės degtinės (foto, video)

bravoras
bravoras
Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams įkliuvo jaunas degtindaris, plušantis prie savadarbių aparatų „naminei" gaminti.

 

Bravorą su dviem jame veikiančiais pilnai sukomplektuotais aparatais policijos pareigūnai aptiko Šilutės rajone, Juškaičių kaime. Krūmų tankmėje įkurdintoje „naminės" varykloje pareigūnų apsilankymo metu darbavosi 1989 m. gimęs to paties kaimo gyventojas. Jaunuolis pilstė neseniai pagamintą alkoholį į plastikines talpas, o išvydęs pareigūnus nesėkmingai bandė sprukti.

reklama

 

Iš viso patikrinimo metu „fabrikėlyje" rasta ir paimta 260 litrų naminės degtinės. Jaunas degtindaris prisipažino pats sukonstravęs visą įrangą, tačiau, pareigūnus tikino, alkoholio gamybos ėmęsis savoms reikmėms.

 

Dėl aparatų naminei degtinei gaminti pagaminimo, laikymo ir naudojimo, o taip pat dėl stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų gaminimo Šilutės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jaunuolis tą pačią dieną buvo pristatytas į policijos komisariatą ir apklaustas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama