VersloSavaite.lt   
2018 07 12, 22:01
Policija parodė naujuosius „Opel Insignia“ (foto)

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Lietuvos policija savo „Facebook“ paskyroje pasidalino naujųjų tarnybinių automobilių nuotraukomis. Skelbiama, kad išskirtinės išvaizdos „Opel Insignia“ varikliai išvysto 210 AG.

 

„Į gatves išrieda nauji kelių policijos automobiliai „Opel Insignia“, su dviejų turbinų 2 litrų dyzeliniais varikliais, išvystančiais 210 AG galią.

reklama

 

Automobiliuose sumontuota papildoma įranga, būtina policijos darbui: LED plafonas ir švyturėliai, garsinė signalizacija, sėdynių apsiuvimas, išorinis apipavidalinimas (policijos žymėjimas), įrangos (krovinio) tvirtinimai bagažinėje, antras akumuliatorius, inverteris, rozetės, jungikliai.

 

Automobiliuose taip pat įrengtos 3 vaizdo kameros (priekyje, gale ir viduje), sumontuota policijos ryšio ir vaizdo įrašymo įranga.

 

Rudenį pareigūnams, dirbantiems reagavimo padaliniuose, ketinama skirti dar 156 naujus tarnybinius mikroautobusus. Taip pat planuojama įsigyti ir mažesnių reagavimo automobilių, skirtų patruliuoti mieste‘, rašoma „Lietuvos policija“ puslapyje.

 

 

 

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: