VersloSavaite.lt   
2010 12 02, 12:49
Startuoja šventiškiausio biuro Lietuvoje rinkimai

Image
„Šventiškiausias biuras 2010”
Šiandien prasideda visą gruodžio mėnesį truksiantis konkursas „Šventiškiausias biuras 2010”. Pirmą kartą rengiamuose rinkimuose paaiškės, kuris biuras Lietuvoje šiemet šventėms pasiruošė originaliausiai.

 

„Gruodis yra vienas iš intensyviausių mėnesių versle. Užgriuvus darbams labiau laukiama ne Kalėdų, tiesiog intensyvaus darbymečio pabaigos. Šiuo konkursu norime įmonių vadovams priminti, kad darbuotojų motyvacijai didinti nepakanka vien atlyginimo už darbą, bet reikia ir kitų priemonių. Viena iš jų – šventiškos nuotaikos sukūrimas darbo vietoje“, − teigia rinkimus organizuojančio verslo naujienų portalo Verslosavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas.

reklama

 

Konkursui siunčiamose nuotraukose turėtų vyrauti biuro aplinka, o pagrindiniai vertinimo kriterijai bus nuotraukos idėja ir jos originalumas. Fotografijos bus talpinamos portale Verslosavaite.lt, kur už jas balsuos tinklalapio skaitytojai, vertins komisija.

 

„Nuotraukose turėtų atsispindėti šventiškas Kalėdų laukimas: šventinė darbuotojų nuotaika, originaliai papuoštas biuras, įmonės tradicijos, ar tiesiog nuotaikingas Kalėdinis bendradarbių vakarėlis. Esame tikri, kad fantazijos ir originalumo biurų darbuotojams tikrai nepritrūks“, – sako T. Padgurskas.

 

Konkurso organizatoriai tikisi, kad šis projektas ne tik sulauks susidomėjimo, bet ir prisidės prie įmonių vidinės komunikacijos stiprinimo.

 

Konkurse nugalėjusiai įmonei atiteks HP naujos kartos spausdintuvas su specialia „ePrint“ funkcija, 300 litų vertės įvaizdžio kūrėjos ir interjero dizainerės Liubovės Čaplikienės konsultacija, 5000 litų vertės čekis įmonės reklamai portale Verslosavaite.lt bei 2011 litų vertės čekis reklamai radijo stotyje „Kauno fonas“.

 

Antroje ir trečioje vietoje likusiems dalyviams atiteks paguodos prizai – 250 litų vertės dovanų čekiai, už kuriuos tinklalapyje LaisvalaikioDovanos.lt jie galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną: nuo plaukimo jachta iki pasivažinėjimo kartingais.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama