VersloSavaite.lt   
2020 01 27, 10:30
Kaip įrengti stilingą ir patogų biurą?

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kuriant biuro aplinką itin svarbu pasirūpinti, kad ji būtų ne tik stilinga, bet ir patogi. Šios vietos įrengimas turi įtakos darbo efektyvumui ir bendrai žmogaus savijautai. Norint, kad šie kriterijai būtų išpildyti maksimaliai, patariama pasitelkti tinkamas priemones. Nepraleiskite galimybės sužinoti apie jas daugiau.

 

Langų uždengimas – ne tik dėl estetikos

 

Biuras – vieta, kurioje apšvietimas turi itin didelę reikšmę. Rekomenduojama pasirūpinti, kad į patalpą patektų kuo daugiau natūralios šviesos. Tačiau labai svarbu ją tinkamai sulaikyti. Šiuo atveju praverčia unikalaus dizaino roletai langams.

 

Tai efektyvios ir patikimos priemonės, sulaikančios ryškius saulės spindulius ir tuo pat metu leidžiančios mėgautis natūralia šviesa. Specialus audinys yra permatomas, todėl vaizdas pro langą ganėtinai aiškus. Tokie roletai apsaugo nuo trikdančių šviesos atspindžių ant kompiuterio ekrano. Todėl sukuriama komfortiška darbo aplinka.

 

Jei vaizdas pro langą jums nėra toks svarbus, rekomenduojama išbandyti medines horizontalias žaliuzes. Be to, kad pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, jos atrodo labai stilingai. Šie langų uždengimai suteikia jaukumo ir subtilios elegancijos. Dėl šios priežasties jie gali tapti pagrindiniu interjero akcentu. Priklausomai nuo patalpoje vyraujančių tonų, paprasta išsirinkti labiausiai derantį variantą: nuo itin šviesios iki juodos medienos spalvos.

 

Kartais biuruose reikia ypač geros apsaugos nuo saulės. Tuomet gali būti naudingi roletai langams su gumuoto audinio sluoksniu. Šios priemonės visiškai sulaiko šviesą, todėl patalpa užtamsinama 100 proc. Tai labai praverčia per susitikimus žiūrint skaidres, vaizdo pokalbių metu. Įsigiję tokias langų uždangos priemones, galite būti tikri, kad jūsų netrikdys ne tik saulės spinduliai, bet ir smalsūs aplinkinių žvilgsniai.

 

Apsauginės plėvelės – visapusė nauda

 

Kuriant biuro aplinką verta pasirūpinti ir jos saugumu. Tam labai tinka apsauginės langų plėvelės. Šias priemones itin rekomenduojama išbandyti tiems, kurių darbo erdvė yra pirmame pastato aukšte. Niekas nėra apsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų, nesvarbu, tai būtų įsilaužimas, gūsingas vėjas ar sprogimas. Apsauginės plėvelės neleidžia stiklui sutrupėti, todėl jis nesubyra į daug mažų šukių.

 

Esant poreikiui, galima įsigyti ir ultravioletinius saulės spindulius ir šilumą sulaikančias priemones. Pastarosios padeda sutaupyti nemažai energijos, todėl pasižymi ekonomiškumu. Įvairaus stiliaus žaliuzės ir roletai langams gali būti naudojami be jokių apribojimų – apsauginės plėvelės yra beveik nepastebimos ir nedarko patalpos įvaizdžio.

 

Modulinės pertvaros – daugiau privatumo

 

Dirbantys atviruose biuruose sutiks, kad privatumo suteikianti erdvė kartais labai praverčia: tiek asmeniniams, tiek darbo pokalbiams. Jei ji reikalinga ir jums, rekomenduojama išbandyti modulines pertvaras. Tai itin patogus sprendimas norintiems sukurti atskirą patalpą, kurioje būtų galima pabėgti nuo šurmulio. Tokios pertvaros ne tik stilingai atrodo, bet ir pasižymi puikiomis akustinėmis savybėmis – sulaiko iki 45 dB garso.

 

Priklausomai nuo individualių poreikių, šios konstrukcijos būna stiklinės, aklinos arba kombinuotos. Taip pat galima rinktis medienos drožlių plokščių spalvą – paletė labai plati. Stiklinės pertvaros taip pat įvairios: skaidrios, matinės, tamsintos, puoštos šilkografija ir t. t. Tai leidžia įgyvendinti pačius originaliausius sumanymus ir sukurti unikalų biuro interjerą.

 

Jaukumo suteikiančios detalės

 

Jei roletai langams ir kitos priemonės jau apgalvotos, patariama pasirūpinti ir keletu smulkesnių detalių. Siekiate darbo erdvei suteikti daugiau jaukumo ir individualumo? Tuomet kodėl gi neišbandžius spalvingų malonios tekstūros dekoratyvinių pagalvėlių ar vilnonio kilimo? Platus gaminių pasirinkimas suteikia galimybę juos derinti su langų uždengimais. Taigi, sukurti estetišką ir patogų biurą tampa dar paprasčiau.

 

Pasirinkite tinkamas priemones ir įsitikinkite plačiomis galimybėmis patys. Medinės žaliuzės, grožėtis vaizdu pro langą leidžiantys roletai, apsauginės plėvelės ir dar daugiau – tai, ką pasitelkus įgyvendinti savo sumanymus bus lengva.

 

Užs. nr. 20200127-01

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: