VersloSavaite.lt   
2010 10 15, 10:10
Senjorai noriai geria nemokamą kavą ir arbatą

Image
Sxc.hu nuotr.
Spalis – pagyvenusių žmonių mėnuo. Verslininkai džiaugiasi galėdami prisidėti prie senjorų aktyvesnio gyvenimo, o pirmosios spalio pusės rezultatai rodo, kad pastarieji nelieka tam abejingi.

 

„Lietuvoje vis dar pasigendame aktyvesnio senjorų įtraukimo į visuomeninį gyvenimą. Iš savo pusės, maloniai prisijungiame prie bet kokios iniciatyvos, kuri skatintų pagyvenusius žmones labiau bendrauti bei jaustis pilnaverte visuomenės dalimi“, – teigia prekybos centrų „Molas“ ir „BIG“ marketingo vadovė Rasa Vileikytė.

reklama

 

Spalio mėnuo pasižymi ypač didele senjorams skirtų renginių gausa. Jiems organizuojami kultūriniai renginiai, parodos, susitikimai su įdomiais žmonėmis, kviečiama vaišintis kava ar tiesiog smagiai pabendrauti.

 

Pasak R. Vileikytės, pasivaišinti kava ar arbata ateinančių pagyvenusių žmonių tikrai netrūksta. Vien tik prekybos centruose „Molas“ ir „BIG“ per pirmuosius du nemokamos kavos sekmadienius išdalinta per 150 kavos ir arbatos puodelių.

 

„Galime drąsiai teigti, kad tokios iniciatyvos yra ne tik reikalingos, bet ir būtinos. Gražu matyti besišypsančius ir smagiai besišnekučiuojančius senjorus, kuriems svarbi ne tiek kava, kiek pats bendravimas ir išėjimas iš namų“, – pažymi marketingo vadovė.

 

Nemokamos kavos ar arbatos prekybos centras „Molas“ kviečia senjorus kiekvieną spalio mėnesio sekmadienį 10-13 val. kavinėje „Grand Cafe“ ir „Forto Dvaras“, o Klaipėdoje esančiame prekybos centre „BIG“ – visą dieną ir kavinėje „Boogie Woogie“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: