VersloSavaite.lt   
2016 09 05, 10:50
„Vero Cafe“ padidino kavos kainas

Image
Sxc.hu nuotr.
Netrukus už kai kurios mėgstamos kavos puodelį „Vero Cafe“ kavinėse teks mokėti 6-8 procentais brangiau.

 

Pirkėjams 10 ar 15 euro centais pabrangęs puodelis - ne itin maloni naujiena, tačiau „Vero Cafe“ siekia ne pelno. Kylančios kainos, o tuo pačiu kylantys darbuotojų atlyginimai – svarbus socialinis verslo aspektas, skelbia bendrovė.

reklama

 

Nuo rudens „Vero Cafe“ baristos galės džiaugtis 10 procentų pakilusiais atlyginimais.

 

„Vero Cafe“ kavinių tinklą Lietuvoje valdančios bendrovės „Ex Prompto“ vadovė Laima Vėželienė teigia, kad esama keleto priežasčių, įtakojančių kainų kėlimą – kylančios nuomos ir paslaugų kainos, taip pat – noras savo darbuotojams suteikti geresnes darbo sąlygas.

 

„Didesnį atlyginimą darbuotojams siūlysime, tačiau reikalausime savo darbą atlikti kuo geriau. Norime, kad mūsų bendrovėje ir aptarnavimo lygis, ir patiekalų kokybė būtų aukščiausio lygio“, - teigia bendrovės „Ex Prompto“ vadovė L.Vėželienė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: