VersloSavaite.lt   
2014 06 06, 16:19
„Wizz Air“ trečdaliu sumažino bagažo mokesčius

Image
bagažas
Skrydžių „Wizz Air“ visam iš anksto užregistruotam ir dideliam orlaivio salono bagažui, 33 proc. sumažino bagažo mokesčių kainą.

 

Norintieji sutaupyti, turėtų suskubti registruoti savo bagažą – nuolaida galioja nuo birželio 7 iki 8 dienos vidurnakči, skelbia bendrovė.

reklama

 

Oro linijų bendrovė atkreipia dėmesį, jog teisingai pasirinkus bagažo tipą, taikoma bagažo politika padeda sutaupyti pinigų.

 

„Atėjus vasarai, pasibaigus mokslo metams, dabar pats laikas keliauti su savo draugais ar artimaisiais. Visuomet ieškome geriausių keliavimo būdų savo keleiviams, tad dabar nusipirkus bilietą žemiausiomis kainomis, galima sutaupyti ir renkantis bagažą: šeštadienį ir sekmadienį išsirinkę bei užregistravę savo bagažą, galės sutaupyti trečdalį bagažo mokesčių kainos. Užsisakykite skrydį ir mėgaukitės vasaros atostogomis”, – sako „Wizz Air” komunikacijos vadovas Daniel’is de Carvalho.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: