VersloSavaite.lt   
2017 01 16, 10:55
„Wizz Air“ skraidys į Grenoblį

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ pradėjo skrydžius dar vienu patraukliu maršrutu iš Vilniaus.

 

Naujasis oro linijų bendrovės skrydis nuo šiol, kiekvieną šeštadienį, sujungs Lietuvos sostinę su Grenobliu Prancūzijoje.

reklama

 

„Džiaugiamės 2017-uosius metus galėdami pradėti dar viena patrauklia kryptimi iš Vilniaus, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s. – Visiems savo keleiviams rekomenduojame nepraleisti galimybės ir rezervuoti kelionę mažiausiomis kainomis į žiemos sporto mėgėjų rojų – Grenoblį. Mūsų lietuvių įgula jau nekantraudama laukia, kol galės pasveikinti visus keliaujančius į „Alpių sostinę“. 

 

Įsikūręs pietryčių Prancūzijoje, Grenoblis yra populiarus žiemos sporto mėgėjų pasirinkimas, kurie čia gali atrasti tiek neįtikėtiną regiono virtuvę, tiek nesustojantį naktinį gyvenimą. Be naujos krypties, „Wizz Air“ šiais metais taip pat pradės naujus žemų sąnaudų skrydžius iš Vilniaus į Varšuvą bei Geteborgą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: