VersloSavaite.lt   
2019 10 21, 10:11
Vilniečių pora apie savo keliones: mėgavosi Sakartvelu, nusivylė Las Vegasu

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Vilniečiai Justas ir Inga Krasuckiai – aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti pora. Tris vaikus auginantys sutuoktiniai turi įvairių pomėgių, užsiima socialine, visuomenine veikla, daug keliauja užsienyje ir Lietuvoje.

 

Neseniai pora pasinėrė į nuotykį, leidusį jiems dar geriau pažinti savo šalį.

 

Vaikus supažindino su kaimyninėmis šalimis

 

J. Krasuckis dirba finansų vadovu, praktikuoja orientavimosi sportą ir priklauso skautų organizacijai. Jo žmona valdo keletą nedidelių verslų, taip pat užsiima visuomenine ir socialine veikla.

 

Šeima labai mėgsta keliauti, yra gyvenusi užsienyje. „Bent kartą per metus vykstame į pažintinę kelionę už Lietuvos ribų. Viena pirmųjų ir viena įsimintiniausių kelionių buvo povestuvinė kelionė į Meksiką. Kita įsimintina patirtis buvo, kai vaikams rodėme, kas yra mūsų kaimynai ir keliavome po tas šalis, siekdami iš kuo arčiau juos pažinti.

 

reklama

Atradome, kad visai netoli mūsų – Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje, Suomijoje –  yra labai įdomių taškų, kuriuos tikrai verta pamatyti. Latvijoje paliko įspūdį pilys, Lenkijos buvusioje vokiškoje dalyje – Gdanskas ir kiti miestai bei miesteliai“, - pasakojo I. Krasuckienė.

 

Į JAV keliavo stebėti saulės užtemimo

 

Jos vyrui didžiausią įspūdį paliko kelionė į JAV, kur jiedu prieš dvejus metus vyko stebėti saulės užtemimo.

 

„Justas labai domisi astronomija, tad jam tai buvo svajonės išsipildymas. Tai nebuvo šiaip sau stebėjimas. Darėme tai per specialius prietaisus, šalia buvo specialistai, kurie visa tai komentavo, netgi dalyvavome specialiose tai temai skirtose paskaitose. Kartu aplankėme Jeloustouną, Bryce kanjoną, kitas gamtos įžymybes, San Franciską, Los Andželą bei Las Vegasą.

 

Gamta buvo įspūdinga, Los Andžele patiko, o štai Las Vegasas labai nuvylė. Tarp to, koks yra jo įvaizdis ir kokia realybė – didžiulis skirtumas. Slogiausią įspūdį paliko tie į lošimus įsitraukę žmones, tokia savotiškai liguista ir pigi aplinka. Labiausiai patiko San Franciskas ir kurortas Monterey netoli jo, nors juose buvome labai trumpai“, - prisiminė pašnekovė.

 

Įspūdingas Sakartvelas ir atrasta Lietuva

 

Taip pat didelį įspūdį porai paliko šiemet įvykusi kelionė į Sakartvelą. „Pamatėme daug įspūdingos gamtos, ragavome vyną gražiai įrengtoje vyninėje su nepaprastai gražiu vaizdu į kalnus. Kai gyvenome pas vietinius, mums buvo paruoštas įspūdingas vaišių stalas, supratom, koks subtilus ir išskirtinis menas yra tikri kartveliški tostai. Maistas fantastiškas, nacionaliniai parkai labai gerai sutvarkyti“, - įspūdžiais dalijosi moteris.

 

Anksčiau daugiausia tik užsienyje keliavusi šeima prieš keletą metų atrado ir keliones Lietuvoje. Kartu su vaikais, draugų šeimomis keliauja po įvairius Lietuvos regionus, lanko dvarus, gamtos ir kitus įdomius objektus.

 

„Anksčiau atrodė, kad gal čia toje mūsų Lietuvoje nėra nieko tokio labai įdomaus. Bet požiūris ėmė keistis, kai pradėjau skaityti Kristinos Sabaliauskaitės knygas. Supratau, kad Lietuvos praeitis, ne tik močiutės troba kaime, bet ir aukštuomenės palikimas, dvarai. Pasirenkame kurį nors Lietuvos kraštą ir ten rengiame žygius, su gidais lankome muziejus, dvarus“, - pasakojo I. Krasuckienė.

 

Tapo profesionaliais poilsiautojais

 

Šį rudenį pora turėjo neįprastą progą pažinti dar vieną Lietuvos dalį, tiksliau, kurortinį Birštono miestą.

 

„Mano vyras pamatė įdomų skelbimą, kuriuo buvo ieškoma profesionalių poilsiautojų. Pagalvojo, kad būtų visai smagu sudalyvauti tokiame konkurse. O paskui sulaukė skambučio, kad laimėjome... Tik tada pradėjom realiai domėtis, kas ir kaip čia bus, ką reikės daryti. Aš iš viso labai atsargiai žiūrėjau į šitą reikalą. Bet kad jau atsirado tokia galimybė, nutarėme ją išnaudoti“, - pasakojo pašnekovė.

 

Laimėjusi viešbučių ir poilsio paslaugų e. parduotuvės NoriuNoriuNoriu.lt bei internetinės personalo atrankos kompanijos „CV-Online“ rengiamą konkursą pora nemokamai apsistojo Birštone, „Tulpės“ sanatorijos Baltojoje viloje. Kaip ir kiti kas mėnesį vykstančio konkurso nugalėtojai, jie dar turėjo sudalyvauti fotosesijoje ir viešai pasidalinti savo įspūdžiais apie poilsį.

 

Sužavėjo Birštonas

 

„Birštone teko būti tik kartą ir trumpai, todėl šį kartą susipažinome su miestu iš arčiau. Ir jis tikrai nustebino! Infrastruktūra sutvarkyta nepriekaištingai. Aplankėme parkus, sveikatingumo takus, patyrinėjome ir kultūrinę pusę, užsukome į parodas. Atradome ir puikių restoranų, kavinių. Vienoje itališkoje užeigoje valgėme pusryčius.

 

Kadangi kurį laiką gyvenome Italijoje, buvo įdomu pamatyti, kiek gi tos Italijos gali būti Birštone. Reikia pripažinti, salotos su burata buvo puikios, tikrai ne prastesnės, kaip Italijoje. O kur dar puikus aptarnavimas ir nuoširdus šiltas bendravimas, kuris mus lydėjo visur šiame mieste. Žodžiu, tikras perliukas!“, - žavėjosi profesionalia poilsiautoja tapusi vilnietė.

 

Pasak moters, ji dažnai lankosi įvairiuose SPA, mėgsta masažus ir kitas panašias procedūras, todėl gali palyginti čia teikiamas paslaugas su Druskininkais, Vilniumi, pajūriu ir kitur Lietuvoje.

„Paslaugų kokybė puiki. Čia, kur mes gyvenome, kambariai bei aplinka ne prabangi, bet tvarkinga ir graži. Vonios, purvo įvyniojimai, masažai, baseinai – puikus kokybės ir kainos santykis. Beje, vaizdas į Nemuną per didžiulius baseino langus išties nuostabus, niekur kitur nesu mačiusi baseino su tokiu vaizdu“, - pastebėjo I. Krasuckienė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: