VersloSavaite.lt   
2019 04 18, 12:55
Svajonių darbą galės išbandyti 10 lietuvių porų

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Po metų pertraukos profesionalių poilsiautojų ieškantis projektas grįžta su nauja jėga. Šiemet jo organizatoriai ieškos net 10 porų, kurios galės ne tik nemokamai mėgautis poilsiu Lietuvos ir Latvijos viešbučiuose, sanatorijose ir SPA centruose, bet dar ir gaus už tai atlyginimą.

 

Viešbučių ir poilsio paslaugų e. parduotuvės Noriunoriunoriu.lt bei internetinės personalo atrankos kompanijos „CV-Online“ rengiamas konkursas 2016 ir 2017 m. sulaukė didžiulio susidomėjimo. Į vieną vietą pretendavo šimtai kandidatų, todėl šiemet organizatoriai nutarė suteikti galimybę neįprastoje darbo pozicijoje save išbandyti net dvidešimčiai žmonių.

 

Šiemet kiekvienai porai teks vis kita poilsio vieta Lietuvoje arba Latvijoje. Poilsio vietoje pora praleis savaitgalį arba visą savaitę ir už tai dar gaus atlyginimą – po 100 Eur kiekvienam.

reklama

 

„Jeigu ankstesniuose projektuose dalyvavo jaunesnė auditorija, tai dabar norime paskatinti ir vyresnio amžiaus žmones būti drąsiems bei leistis į šį įsimintiną nuotykį. Pagrindinis mūsų projekto tikslas nesikeičia – norime parodyti, kad ramaus, kokybiško poilsio toli ieškoti nereikia ir kad Lietuvos bei Latvijos kurortuose galima poilsiauti ištisus metus”, - sakė e. parduotuvės Noriunoriunoriu.lt direktorius Karolis Kurpis.

 

Dalyvių atranka užsiims internetinės personalo atrankos kompanijos „CV-Online“ specialistai, kurie užtikrins, kad pozicijas užėmę poilsiautojai savo pareigas atliktų tinkamai.

 

„Ruošdamiesi šiam projektui, uždavėme sau klausimus – ar šis darbas gali būti svajonių darbu ir kas yra tie žmonės, kurie norėtų tapti profesionaliais poilsiautojais? Taip, tai yra svajonių darbas, kai tu ilsiesi geriausiuose Lietuvos ir Latvijos viešbučiuose bei sanatorijose ir už tai dar gauni atlyginimą. Kas gi to nenorėtų? Tačiau, kaip ir visų kitų personalo atrankų atveju, sieksime atrinkti tokius kandidatus, kurie „dirbs“ atsakingai ir profesionaliai. Šiuo projektu būtent to ir siekiame – parodyti, kad nepriklausomai nuo darbo užduočių pobūdžio, pareigų lygio ar darbo trukmės, darbdaviai iš darbuotojų tikisi profesionalumo ir teisingo požiūrio į darbą“, - teigė „CV-Online“ marketingo vadovė Rita Karavaitienė.

 

Projektas šį kartą truks beveik ištisus metus. Atranka bus vykdoma kas mėnesį į vis kitą poilsio vietą. Konkursą laimėjusios poros poilsio akimirkos bus įamžintos nuotraukose, tad taip jos taps šios poilsio vietos veidu. Poilsiautojai savo įspūdžiais dalysis ir su žiniasklaida.

 

Pirmasis objektas, kuris lauks profesionalių poilsiautojų – „Eglės“ sanatorija Birštone. Kandidatuoti į jį galima Cvonline.lt tinklalapyje iki balandžio 23 d.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: