VersloSavaite.lt   
2014 10 09, 11:40
Vilniečiams – naujas portalas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Šių metų rugsėjį pradėjo veikti naujas naujienų interneto portalas Vilniausgatve.lt, skirtas Vilniaus miesto ir rajono gyventojams. Portalas nušvies pagrindinius sostinės įvykius ir renginius, informuos apie svarbiausius politikų sprendimus, verslo, kultūros ir meno naujienas, sporto įvykius.

 

„Nuo nacionalinių naujienų portalų mes skirsimės tuo, kad visą dėmesį sutelksime Vilniui, jo aktualijoms, problemoms ir geriems įvykiams. Iki šiol sostinei trūko portalo, skirto būtent jos gyventojams – esame tikri, kad užpildysime šią nišą. Vilniuje gyvena, dirba ir kuria be galo daug įdomių žmonių, vyksta daug įdomių dalykų, ir norime, kad apie visa tai vilniečiai žinotų“, – sako portalo redaktorius Evaldas Utyra.

 

Be tradicinių rubrikų, portale taip pat yra svarbiausių sostinės naujienų skiltis anglų kalba, skirta Vilniuje gyvenantiems užsieniečiams ir miesto svečiams. Be to, Vilniausgatve.lt leidėjai yra pasirengę ypač daug dėmesio skirti įvairioms vilniečių pilietinėms iniciatyvoms ir socialinėms akcijoms, kurioms portale numatyta atskira rubrika.

 

Naujienų portalą Vilniausgatve.lt valdo UAB „Provictus“, nuo 2011 metų teikianti verslo konsultavimo, veiklos optimizavimo ir projektų valdymo paslaugas bei investuojanti į perspektyvias veiklos sritis.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: