Verslo konsultacijos

Ar darbdavys turi papildomai susimokėti darbuotojui, kad šis tuo pat metu nedirbtų pas konkurentą? Tokį klausimą uždavė dar viena, visiškai nesena (š. m. vasario 12 d.) Lietuvos Aukščiausiojo Teismo praktika, aiškindama nekonkuravimo susitarimus.

„Kokios verslo šakos yra perspektyviausios šių dienų Lietuvoje. Kitaip tariant domiuosi galimybe pradėti verslą, tad kur butu geriausia investuoti?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja „3VK“ verslo konsultantai Skirmantas Maulevičius  ir Antanas Sysas.

„Komerciniams bankams sugriežtinus kreditavimo sąlygas ieškau alternatyvių verslo finansavimo galimybių. Kokie yra alternatyvūs verslo ir investicijų finansavimo šaltiniai?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja „3VK“, verslo konsultantai Skirmantas Maulevičius ir Antanas Sysas.

„Noriu įsteigti UAB, bet nenoriu už tai mokėti šia veikla užsiimančioms įmonėms. Ko reikia, kad galėčiau tai padaryti pats?“, - klausia Verslosavaite.lt skaitytojas Andrius. Konsultuoja verslo konsultantas Mantas Sasnauskas.

„Norėčiau išsamesnės informacijos, kaip gauti ES paramą pradedančiajam verslininkui?“, - klausia Verslosavaite.lt skaitytojas Mantas. Konsultuoja 3VK verslo konsultantai Antanas Sysas ir Skirmantas Maulevičius.

Dauguma šiandieninių vartotojų – individualistai, tuos pačius poreikius tenkinantys be galo skirtingai. Norint pasiekti skirtingas vartotojų grupes-segmentus, reikalingas išskirtinis ryšys. Individualios asmenybės ar grupės ieško į save, panašių.

„RE/MAX“ franšizės konsultantas Julius Zimanas pateikia naudingų patarimų tiems, kurie svarsto ar pradėti verslą franšizės pagrindu.

reklama