TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2016 12 07, 10:47
Verslo centre „135“ kuriasi pirmieji nuomininkai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Žalgirio gatvėje įsikūrusiame naujajame verslo centre „135“ gausėja nuomininkų, taip pat nuo gruodžio pradžios kuriasi pirmosios įmonės. Projektą plėtojanti nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eika“ jau išnuomojo 75 proc. pastato.

 

Nuomojamos patalpos sudaro 7,2 tūkst. kv. m., bendras verslo centro plotas – 8,4 tūkst. kv. m.

 

Verslo centre patalpas jau išsinuomojo informacinių technologijų bendrovė „Devbridge Group“, tarptautinė rinkodaros įmonė „Studio moderna“, kulinarijos studija „Čiop Čiop“, baldų salonai „Bo Concept“ ir „Vilmers“, technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti „ACME Grupė“ ir kitos įmonės.

reklama

 

Planuojama, kad iš viso moderniame verslo centre dirbs kelios dešimtys Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių.

 

Verslo centras jau yra pripažintas tinkamu naudoti, dalis nuomininkų pradėjo savo veiklą, kiti dar įsirengia patalpas. Veiklą pradėjo ir pastate įrengtas konferencijų centras.

 

Vienas svarbiausių verslo centro „135“ inžinerinių privalumų – pažangi drėkinimo sistema, dėl kurios  patalpose sumažėja kietųjų dalelių ir dulkių statinis krūvis. Visuose aukštuose įrengtos pakeliamosios grindys leidžia lanksčiai perplanuoti biurą.

 

„Didžiuojamės šiuo projektu, kuriame ne tik įdiegėme pažangius inžinerinius sprendimus, bet ir daug dėmesio skyrėme interjerui, baldams, bendroms erdvėms, poilsio zonoms. Norime, kad tiek darbuotojai, tiek mūsų svečiai pajustų šių erdvių išskirtinumą ir komfortiškumą, kurie, tikime, prisidės ir prie darbuotojų produktyvumo augimo“, – tvirtina Domas Dargis, „Eika“ generalinis direktorius.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama