TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2010 11 23, 11:18
28 mln. Lt kreditas – naujo kvartalo statyboms Vilniuje

Image
Verslosavaite.lt nuotr.
SEB bankas suteikė 28,35 mln. litų (8,21 mln. eurų) paskolą UAB „MG Valda“, priklausančiai koncernui „MG Baltic“. Paskolos lėšos bus panaudotos modernaus naujo gyvenamųjų namų kvartalo „Antakalnio terasos“ Vilniuje statyboms, kurį įgyvendins nekilnojamo turto vystytojas „MG Valda“.

 

Naujasis kvartalas bus statomas vietoje buvusios „Lietuvos kino studijos“ statinių.

reklama

 

„Aukštesnės nei vidutinės klasės naujos statybos būsto rinkoje Vilniuje matome perspektyvą, kadangi sandorių skaičius išlieka stabilus, o pasiūla mažėja. Todėl įvertinęs projekto verslo planą, bankas priėmė teigiamą sprendimą skirti finansavimą projektui įgyvendinti”, – sakė SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Aivaras Čičelis.

 

Pasak A. Čičelio, statybų verslas per krizę patyrė itin didelių sunkumų, todėl suprasdamas išliekantį šio sektoriaus jautrumą, bankas sprendimus finansuoti naujų nekilnojamo turto objektų statybą priima tik įsitikinęs, kad projektas yra perspektyvus, o statytojas – savo veiksmais jau ne kartą įrodęs, kad gali vykdyti prisiimtus įsipareigojimus.

 

Projektą įgyvendinanti „MG Valda“ Vilniaus nekilnojamo turto rinkoje veikia jau penkiolika metų ir yra įgyvendinusi įvairių nekilnojamo turto vystymo projektų, kurių bendras plotas yra daugiau nei 100 tūkst. kvadratinių metrų, bendrovė dalyvavo įvairių industrinių, logistikos, medicinos ir gyvenamojo būsto projektų statybose.

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama