VersloSavaite.lt   
2016 07 14, 12:34
Vasara lauko kavinėms – atgimimas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Remiantis statistiniais duomenimis, vienas lietuvis restoranuose ir kavinėse per metus vidutiniškai išleidžia apie 176 eurus.

 

Didesnė dalis šios sumos išleidžiama vasarą – tada, kai duris atveria restoranų terasos. Tokį lietuvių įprotį patvirtina vieno didžiausių restoranų tinklų Lietuvoje atstovai – vasarą, ypač tuose restoranuose, kuriuose yra terasos, apyvarta išauga beveik 80 proc.

reklama

 

Esant geram orui užsipildo ne tik miesto centre esančios terasos, bet ir įsikūrusios prekybos centruose.

 

„Galima drąsiai sakyti, kad vasarą lietuviai tarsi atsigauna – padidėja ne tik restoranų lankytojų srautai, bet ir patys lankytojai linkę išleisti daugiau pinigų, gausiau palikti arbatpinigių“, – sako prekybos centro VCUP vadovė Ona Nevinskienė.

 

Šiuo metų laiku žmonių srautas vidutiniškai didėja apie 80 proc.: žiemą vidutinis kavinių ir restoranų lankytojų skaičius – beveik 9,5 tūkst. žmonių per mėnesį, o vasaros sezonu šis skaičius išauga net iki 17 tūkst.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama