VersloSavaite.lt   
2022 03 23, 10:50
Už 7 mln. eurų atnaujins duomenų perdavimo tinklą

Image
Foto
„Telia Lietuva“ ir „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) pasirašė dvi sutartis, pagal kurias „Telia“ suprojektuos bei įdiegs duomenų perdavimo sprendimus LTG tinkle. Bendra abiejų pasirašytų sutarčių vertė gali siekti iki 7 mln. eurų.

 

Tai bus vienas didžiausių LTG tinklo modernizavimo projektų Lietuvoje per pastarąjį dešimtmetį, jis apims visas grandis – nuo tinklo mazgų keitimo, saugumo bei tinklo valdymo sistemų diegimo, iki kabelių instaliavimo ir esamų paslaugų perkėlimo į modernizuotą tinklą.

 

Maksimali „Telia“ ir LTG pasirašytų sutarčių vertė kartu sudėjus siekia apie 7 mln. eurų neįskaičius PVM. Tačiau, atsižvelgiant į derybų metu pasiektus rezultatus ir gautus galutinius pasiūlymus, projekto išlaidos galės būti mažesnės.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: