VersloSavaite.lt   
2015 11 28, 20:04
Tikrins kredito uniją „Šešiagrašis“

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU), atlikusi veiklos patikrinimą kredito unijoje „Šešiagrašis“, kreipėsi į Lazdijų r. prokuratūrą prašydama ištirti galimai apgaulingą unijos darbuotojos vykdytą veiklos apskaitą.

 

Nors galima žala unijai vertintina kaip minimali ir neturėsianti įtakos tolesnei unijos veiklai, LCKU nusprendė, kad atlikto patikrinimo metu išaiškėjusias aplinkybes turi įvertinti pareigūnai.

reklama

 

„Unijų veikla yra pagrįsta savitarpio pagalba bei pasitikėjimu, todėl kiekvienas galimas pažeidimo ar aplaidumo atvejis turi būti ištirtas ir paviešintas. Tai padės užkirsti kelią panašiems precedentams ateityje“, - sakė LCKU Priežiūros departamento direktorius Vygantas Maulė.

 

Pasak V. Maulės, vykdant kredito unijos „Šešiagrašis“ veiklos patikrinimą, buvo aptikti netikslumai kredito unijos vykdomoje apskaitoje. Apskaitą vykdžiusi darbuotoja iš karto buvo nušalinta nuo vykdomų pareigų, o tyrimo medžiaga perduota pareigūnams. Apie galimai įvykdytus pažeidimus informuotas ir Lietuvos banko Kredito įstaigų priežiūros departamentas.

 

„Jei teisėsaugos institucijų atliekamo tyrimo metu bus nustatyta žala kredito unijai, ji bus išieškota iš nusižengimą padariusio asmens. Bet kokiu atveju, šis įvykis neturės įtakos kasdienei unijos „Šešiagrašis“ veiklai ir tolesniam įsipareigojimų savo nariams vykdymui“, - teigė V. Maulė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: