VersloSavaite.lt   
2010 12 21, 16:55
Pradedamas balsavimas šventiškiausio biuro rinkimuose

Image
Konkursas „Šventiškiausias biuras 2010“
VersloSavaite.lt rengiamame konkurse „Šventiškiausias biuras 2010“ antradienį prasidėjo balsavimas už nuotraukas. Portalo lankytojai kviečiami išrinkti šventiškiausią biurą Lietuvoje.

 

Konkurso organizatoriai sulaukė 11 nuotraukų, kurias atsiuntė bendrovės ir įstaigos ne tik iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, tačiau ir iš Panevėžio, Druskininkų. Fotografijose užfiksuota kaip šventiškai pasipuošę darbuotojai kepa sausainius, dainuoja, puošia biurą. Kai kurios įmonės atsiuntė net ir video reportažus iš jų šventiškai papuoštų biurų.

reklama

 

Balsavimas internetu ir SMS žinutėmis truks iki gruodžio 29 d.

 

Su vienu el. pašto adresu galima balsuoti vieną kartą per parą. Visi el. paštu siųsti balsai bus tikrinami ir jei pašto adresas neegzistuoja, yra nenaudojamas ar yra gaunamas atsakymas, kad iš šio pašto nėra balsuota, toks balsas neįskaitomas.

 

Balsuoti mobiliuoju telefonu siunčiant SMS žinutes galima ne daugiau kaip 10 kartų per parą už vieną dalyvę iš vieno telefono numerio.

 

Konkurse nugalėjusiai įmonei atiteks „HP“ naujos kartos spausdintuvas su specialia „ePrint“ funkcija, 300 litų vertės įvaizdžio kūrėjos ir interjero dizainerės Liubovės Čaplikienės konsultacija, 5000 litų vertės čekis įmonės reklamai portale Verslosavaite.lt bei 2011 litų vertės čekis reklamai radijo stotyje „Kauno fonas“.

 

Antroje ir trečioje vietoje likusiems dalyviams atiteks paguodos prizai – 250 litų vertės dovanų čekiai, už kuriuos tinklalapyje LaisvalaikioDovanos.lt jie galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną: nuo plaukimo jachta iki pasivažinėjimo kartingais.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: