TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2010 12 28, 12:40
Konkurse „Šventiškiausias biuras 2010“ ryškėja favoritai


Komentarai (3)
Kerstin, 23-11-2015 06:20
čia labai taikliai vkusio nepatenkintiems:„Jūs gyvenate mieste, kurio atvažiuoja žiūrėti užsienio turistai. Jūs apie tai nepagalvojate, bet 99% pasaulio gyventojų tuo pasigirti negali. Jūs esate išrinktieji – kuo dažniau prisiminkite apie tai.“
Jaa, 23-11-2015 06:06
O man Vilniaus simbolis yra Gariūnai. ar penamat kokie jie buvo prieš 15-20 metų? Tūkstančiai žmonių, šimtai autobusų iš Rygos, Varšuvos rodos pusė Vilniaus dirbo tame turguje, kita pusė pirko Neišdildomas įspūdis.
Zahraa, 04-05-2012 22:59
Nesinori rašyti,man tokių temų,bet šį kartą parašysiu Aš nuo poLitikos už dvneyių kalnų ir dvneyių jūrų gyvenu,bet ji visus mus apgaubus laiko,gaila..Kažkada kartu su partizanu seneliu labai domėjausi poLitika,tikrai domėjausi ir sekiau viska,nors buvau labai jaunas Kol nepradėjau eiti į medžioklę varovu pabuvot.Užteko trijų kartų nueiti ketvirto pritrūko valios,matyt kaip žūsta bejėgiai žvėreliai-vardan ponų Pramogos Istorija tokia,kad toje medžioklėje Pašlapėlės ir Pašakių miškuose savaitgaliais vykdavo seimo narių medžioklė.Šalia tų miškų yra Vilkų miškas,tad jie vis tikėdavosi vilką nušauti..Susirinkdavo ten konservatoriai,liberalai,valstiečiai ir t.t.Kurie buvo dešimt kart susijungę/persivadinę/išstoję ir t.t Esmėje visi draugai,bet TV ekrane,spaudoje,radijuje ir Seime jie visi iš skirtingų partijų ir skirtingų barikadų pusių..TV ekranuose jie vienas kitam gerkles kabindavo,spaudoje šmeiždavo vienas kitus,radijuje net keikdavosi,o medžioklėje kartu lyg nuo vaikystės .Iki tos akimirkos aš tikėdavau poLitika,poLitikais,bet pamatęs juos ką medžioklėje išdarinėja su gyvūnais,ką po medžioklės veikdavo pirties teriroijoje,kaip jie visi yra geri nuo Tarybų laikų draugai ir tokia stipri draugystė ten juos siejo,kad tarp brolių dvynių tokios nerasi Apsėmė Didelio Melo lavina.. Supratau,kad tai bendras š .katilas seime ir kas patenka į tą katilą,prasmirsta tuo pačiu š .,tik pavieniui vieni smirda labiau,kiti smirda mažiau,vieni panėrę tame š ,kiti dar galvas kišo lauke,bet rezultatas visi tame pačiameš katile Nenorėčiau įvardinti tų poLitikų kurie medžiodavo ir gan aukštuose postuose ponai sėdi,bet per tas tris medžiokles pamačiau tiek MELO,apgavystės,vaidybos ir vardan ko .LIETUVOS ? Vardan Mūsų Ateities ?Ar vardan kiekvieno asmeniško gerbūvio,karjeros,būsimų paminklų ?Tai buvo 1998m..Jei kas skaito iš buvusių ponų toje medžioklėje,manau nedrąsu darosi .
1–11   


Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama