2009 11 27, 10:01
„Lietuvos rytas“ garbingai pasipriešino grupės lyderiams

Image
A. Jomantas
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai išvykoje garbingai pasipriešino, tačiau rezultatu 84:91 nusileido Eurolygos B grupės lyderei Malagos „Unikaja“ ekipai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Po greitų B. Popovičiaus ir A. Jomanto prasiveržimų svečiai įgijo 6 taškų pranašumą (13:7).

Tačiau „Unicaja“ varžovus ėmė vytis. Sėkmingai gindamiesi perėmė du kamuolius iš eilės. Taip pat sėkmingai sužaidę puolime, ispanai atitolo 7 taškų persvara 22:15.

Kėlinys baigėsi 26:20 „Unicajos“ persvara.

Antrojo ketvirčio pradžioje ispanai ir toliau gynyboje spaudė vilniečius, kurie pradėjo klysti ir puolime. Po L. Lewiso ir J. Freelando metimų, Malagos ekipa pasiekti dviženklį pranašumą (36:23).

Sėkmingai žaisdami Ispanijos ekipos krepšininkai pranašumą išlaikė visą kėlinį. Trumpam jis buvo šoktelėjęs iki 14 (45:31), tačiau vilniečiai atitolti varžovams neleido. Kėlinį komandos baigė „Unicajai“ turint 10 taškų pranašumą (49:39).

Trečiasis kėlinys buvo sėkmingesnis „Lietuvos rytui“. Nors ir varžovai pirmomis minutėmis kaupė atotūkį nuo vilniečių ir pasiekė 15 (60:45), tačiau Lietuvos komandos žaidėjai aptirpdė skirtumą.

B. Popovičius prasiveržė po varžovų krepšiu ir pelnė taškus su pražanga 55:63.

Kėlinio pabaigoje vilniečiai sėkmingai sužaidė gynyboje, kas išmušė varžovus iš vėžių. Sėkmingai sužaidę puolime „Lietuvos ryto“ krepšininkai priartėjo prie varžovų 68:64.

Ketvirtajame kėlinyje Vilniaus ekipos krepšininkai visiškai priartėjo prie varžovų 71:73, 73:74.

Tačiau varžovai nepasimetė. Tritaškį pataikė T. Deanas ir „Unicaja“ atitolo šešiais taškais 79:73. Čia pat kitoje aikštės pusėje tritaškį smeigė M. Gecevičius.

Lemiamu momentu vilniečiai puolime buvo netikslūs, o „Unicaja“ spurtavo 7:1. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos ispanai įgijo 9 taškų pranašumą (86:77).

Vilniečiai dar bandė sumažinti skirtumą (80:86), tačiau laiko buvo likę per mažai.

„Lietuvos rytas“: A.Jomantas (5/7 dvitaškių, 4 atk.kam., 3 rez.perd.) - 16, B.Popovičius (5/6 dvitaškių, 4 atk.kam., 3 per.kam.) ir D.Borovnjakas (7/8 dvitaškių, 4 atk.kam.) po 15, M.Bjelica - 12, S.Babrauskas - 11, M.Gecevičius (4 rez.perd.) - 8, A.Baynes - 3, D.Zavackas ir J.Sinica po 2. S.Buterlevičius ir L.Brazdauskis aikštėje nepasirodė.

„Unicaja“: O.Cookas - 16, J.Freelandas - 15, C.Jimenezas - 11, T.Deanas ir A.Lima po 10.

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.