2010 03 04, 00:46
CSKA sudaužė paskutines „Žalgirio“ viltis
Image
„Žalgiris“
Maskvos CSKA, išvykoje įveikusi Malagos „Unicaja“, jau trečiadienį vakare išsprendė „Žalgirio“ galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas rebusą.

Kadangi žalgiriečiams trečiadienį nepavyko „Asseco Procom“ nugalėti didesniu taškų skirtumu, nei buvo pralaimėję Lenkijoje, vieninteliu išsigelbėjimu kauniečiams galėjo būti situacija, kai visi keturi grupės klubai surenka po tris pergales ir tris pralaimėjimus.

Tačiau net ir šiuo atveju „Žalgirio“ šansai būtų buvę „popieriniai“, nes paskutiniame ture jis būtų turėjęs įveikti CSKA išvykoje maždaug 50 ar 60 taškų skirtumu.

CSKA laimėjus prieš „Unicaja“ paaiškėjo, kad dvi į kitą etapą patenkančios ekipos yra CSKA ir „Asseco Procom“. Tiesa, pagal pergalių skaičių Lenkijos klubą dar gali pasivyti žalgiriečiai, bet į kitą etapą vis tiek eis lenkai, nes turi geresnį tarpusavio rungtynių įmestų/praleistų taškų santykį.

Maskviečiai Ispanijos ekipą įveikė rezultatu 70:76. Jie solidų skirtumą įgijo dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 24:10, ir išlaikė jį beveik visų rungtynių metu. Tiesa, paskutiniąją mačo minutę skirtumas buvo sumažėjęs iki trijų, bet rusai neišleido pergalės iš savo rankų.

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.