2009 11 12, 00:05
Blankiai žaidęs „Žalgiris“ patyrė dar vieną pralaimėjimą

Image
Žalgiris
Kauno „Žalgiris“ šįvakar pralaimėjo Zagrebo „Cibona“ krepšininkams ir patyrė dvyliktąją nesėkmę iš eilės žaisdami išvykoje. Be azarto žaidę žalgiriečiai darė daug klaidų, o klampi varžovų gynyba žlugdė jų atakas. „Cibona“ iškovojo pergalę rezultatu 64:52.

Pirmieji taškus pelnė aikštės šeimininkai, tačiau netrukus Marcusas Brownas pataikė tolimą metimą - 3:2. Komandos žaidė lėtai, o praėjus 3 minutėms šeimininkai pataikė 2 tritaškius iš eilės ir išsiveržė į priekį - 10:5. Tačiau kauniečiai neleido priešininkams atsiplėšti ir sumažino skirtumą iki 3. „Žalgiriui“ kurį laiką sunkiai sekėsi kurti atakas, o tuo šeimininkai nuodojosi ir neleido kauniečiams priartėti - 14:9. Puikia galimybe sumažinti skirtumą nepasinaudojo Povilas Čukinas. Gavęs kamuolį po krepšiu puolėjas nepataikė į krepšį ir prarado kamuolį.

Žalgiriečiai palikdavo spragų gynyboje ir už tai būdavo nubausti. Tačiau besibaigiant kėliniui „Žalgiris“ sumažino skirtumą iki 2 taškų - 16:14. Martynas Pocius dar sugebėjo išlyginti skirtumą ir kėlinys baigėsi rezultatui esant 16:16.

Antrajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas.Antrą kėlinį pradeda taiklus Begičiaus metimas, tačiau varžovai atsako dėjimu iš viršaus. Kalnietis pataiko iš toli, tačiau Marko Tomasas atsako tuo pačiu – 21:21. Abi komandos klydo ir svaidė kamuolius pro šalį. Po A. Juškevičiaus taikalus dvitaškio rezultatas vėl lygus 27:27. likus 2 minutėms iki kėlinio pabaigos kauniečiai persveria rezultatą 29:30. Po pusės minutės šeimininkai vėl atgavo pranašumą 31:30. G. Krapikas pakeitė komandos išsidėstymą ir A. Juškevičių aikštėje pakeitė M. Begičius. „Žalgirio“ snaiperiams sunkiai sekėsi pataikyti tolimus metimus, o po krepšiais karaliavo Zagrebo komandos krepšininkai. Kėlinys baigėsi razultatui esant 35:31

Po pertraukos sugrįžę kauniečiai pirmieji pelnė taškus, o netrukus ir išlygino rezultatą - 37:37. Po T. Watsono bloko sekusią greitą „Žalgirio kontrataką kroatai sustabdė baudomis. M. Pocius aptaikė vieną metimą ir persvėrė razultatą 37:38. Visgi sekančioje atakoje šeimininkai atstatė pusiausvyrą. Po kelių akimirkų „Cibona“ vė išsiveržė į priekį 40:38. Po minutės pertraukėlės kroatai pelnė 5 taškus be atsako - 45:38. tokia įvykių eiga privertė G. Krapiką prašyti min. pertraukėlės. Po pertraukos sugrįžę žalgiriečiai po truputi ėmėsi mažinti skirtumą - 47:44.

Lemiamą kėlinį kauniečiai pradėjo klaida ir praleistais dviem taškais. „Žalgiris“ vis dažniau klydo ir leido didinti kroatams pranašumą. Visgi po M. Pociaus reido po krepšiu skirtumas sumažėjo, tačiau neilgam. Netrukus šeimininkai padidino skirtumą iki 9 taškų - 57:48. Klaidų sąrašas vis ilgėjo o varžovų pranašumas augo - 61:48. Iniciatyvos ėmėsi D. Šalenga ir pataiko tolimą metimą. Likus minutei iki rungtynių pabaigos rezultatas 61:51. Per likusį laiką žalgiriečiai nieko negalėjo pakeisti ir pralaimėjo rezultatu 64:52.

„Žalgiris”: M.Begičius 14, T.Watsonas ir M.Pocius po 9, M.Brownas 7, D.Šalenga 6, M.Kalnietis 5, A.Juškevičius 2.

„Cibona“: M.Tomasas 14, V.Vukusičius 11, L.Andričius ir M.Rožičius po 10.

Nuomonę apie „Žalgirio“ pasirodymą Zagrebe skaitykite Sportosavaite.lt bloge - „Impotencijos proveržis Zagrebe“

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.