VersloSavaite.lt   
2017 02 21, 10:56
Šiaulių kelininkai įspėja: žiema dar neskubės trauktis

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Nuo pat savaitės pradžios įsismarkavęs vėjas, lydimas gausių kritulių, grasina ir temperatūrų pokyčiais. Sinoptikai prognozuoja, kad jau antradienio vakarą termometro stulpelis Šiauliuose turėtų nusileisti žemiau nulio, o iškritęs šlapias sniegas tiek iš pėsčiųjų, tiek iš vairuotojų pareikalaus atidumo. 

 

Pasak Šiaulių gatves prižiūrinčios bendrovės „Ecoservice projektai“ vadovo Andrejus Barinovo, nors pirmoje dienos pusėje temperatūra buvo 4 laipsniai šilumos, bet oro sąlygos - nuolat stebimos. 

 

„Technikos priemonės jau budi pasiruošusios išvažiuoti į gatves, taip pat sandėlyje turime sukaupę apie 400 tonų druskos ir apie 350 tonų druskos ir skaldos mišinio. Esame pasiruošę staigiam atšalimui ir kovai su galimais padariniais – apledėjusia ir slidžia kelio danga, taigi užfiksavus bet kokį temperatūrų pokytį nedelsiant bus barstomos mūsų prižiūrimos miesto gatvės, šaligatviai“, – pasakojo A. Barinovas.

reklama

 

Taip pat šiauliečius ir miesto svečius A. Barinovas įspėja, jog reikėtų būti atsargiems ir atidiems tose miesto gatvėse ar kiemuose, kitose atokesnėse vietose, kurios nepatenka į kelininkų prižiūrimą miesto zoną.

 

„Esant minusinei temperatūrai ir iškritus šlapiam sniegui pavojingiausiomis miestų vietomis tampa tiltai, viadukai, netgi sankryžos, taigi vairuotojai turėtų pasirinkti saugų atstumą ir greitį, įvertinti žiemos sąlygas“, – pridūrė „Ecoservice projektai“ vadovas.

 

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, vasario 21-os dieną debesuota. Pūs stiprus vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Lietus, šiauriniuose rajonuose vietomis pereinantis į šlapdribą. Temperatūra pasieks 2–6 laipsnius šilumos, antroje dienos pusėje oras pradės vėsti.

 

Vasario 22-os naktį daug kur lietų keis šlapdriba, sniegas (vyraus nedideli krituliai). Bus plikledis. Temperatūra 2–7 laipsniai šalčio, kai kur apie 0 laipsnių. Dieną sniegas, pereinantis į šlapdribą ir lietų. Vietomis pūga, plikledis.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: