reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 01 04, 10:22
Vilniaus kelininkai pūgai buvo pasiruošę

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Sinoptikų prognozės pasitvirtino: antradienio naktį prasidėjęs snygis ir pūga privertė sunerimti tiek kelininkus, tiek vairuotojus. Ruošdamasi sudėtingai situacijai, Vilniaus gatves prižiūrinti UAB „Grinda“ budėjimui parengė sustiprintas pajėgas.

 

Pernakt iki paryčių dirbo 50 barstytuvų – 36 drėgnų druskų barstytuvai, 12 smėlio-druskų barstytuvų ir 2 druskų barstytuvai, pritaikyti dirbti siaurose Senamiesčio gatvėse.

 

reklama

„Pūga prasidėjo apie 2 val. ir tęsėsi iki 7 val. ryto, per naktį prisnigo beveik 15 cm sniego. Kad vilniečiai važiuodami į darbus patirtų kuo mažiau nepatogumų, nelaukėme, kol baigs snigti, sniegą valėme per naktį. Dirbome sunkiai, tačiau panikos nebuvo. Įvertinus situacijos sudėtingumą, eismo sąlygos pagrindinėse miesto gatvėse yra neblogos,“ – teigia Kęstutis Vaicekiūtis, UAB „Grinda“ direktorius.

 

Šią parą sniego valymu rūpinosi daugiau nei 100 įmonės darbuotojų – sunkvežimių vairuotojai, sunkiosios technikos operatoriai, druskos tirpalą ruošiantys technologai, darbus koordinuojantys dispečeriai. Tokiomis naktimis kartu budi bei padėtį seka ir įmonės vadovai.

 

Kelininkai ypatingą dėmesį skyrė magistralinėms ir didžiausio eismo intensyvumo gatvėms, kuriomis važiuoja visuomeninis transportas. Tai – svarbiausios miesto arterijos, Ukmergės Geležinio Vilko, Kalvarijų, Ozo, Antakalnio ir Žirmūnų gatvės, Pilaitės ir Laisvės prospektai, vakarinis ir pietinis aplinkkeliai. Dėl slidžios dangos kiek sunkiau pravažiuojamos buvo kai kurios Liepkalnio, V. Kudirkos, Sodų, Pavilnio gatvių atkarpos.

 

Šiuo metu gatvės toliau valomos pagal Bendrojo pagalbos centro, kelių policijos, Vilniaus viešojo transporto dispečerių ir Vilniaus gyventojų pateikiamą informaciją.

 

Iki 7 val. pagrindinėse miesto gatvėse išberta apie 500 t druskų tirpalo, šalutinėse – apie 200 kubinių metrų smėlio-druskos mišinio.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama