VersloSavaite.lt   
2012 11 26, 19:26
Robbie Williamsas atvyksta į Baltijos šalis (video) 

R. Williams
R. Williams
Džiugi ir sensacinga žinia Baltijos šalių muzikos mėgėjams šiandien pasiekė iš Londono. Kitų metų rugpjūčio 20 dieną Talino Dainų slėnyje koncertą surengs garsusis britų dainininkas Robbie Williamsas.

 

Bilietais į vienintelį scenos superžvaigždės koncertą Rytų Europoje bus pradėta prekiauti jau šią savaitę – ribotas jų skaičius bus skirtas ir Lietuvos žiūrovams.

reklama

 

Didžiuosiuose Europos stadionuose ir erdvėse po atviru dangumi kitą vasarą vyksiančių koncertų planus Robbie Williamsas šiandien atskleidė spaudos konferencijoje Londone.

 

Kartu su koncertų turo partneriu „Samsung“ dainininkas savo gerbėjus pakvies į 17 išskirtinių pasirodymų dešimtyje valstybių. Robbie Williamso koncertai vyks Londono „Wembley“, Miuncheno Olimpiniame, Milano „San Siro“ ir kituose žinomuose Europos stadionuose. Koncertų grafike pirmą kartą atsidūrė ir Estija.

 

„Pagaliau galime atskleisti tai, dėl ko derybos vyko daugiau nei metus. Robbie Williamso pasirodymas Taline neabejotinai taps vienu ryškiausių 2013-ųjų renginių Baltijos šalyse.

 

Iš trijų valstybių sostinių koncertui pasirinktas Talinas, nes šio miesto Dainų slėnis sutalpins didžiausią Robbie gerbėjų minią. Nėra abejonių, kad koncertas sudomins ne vienos užsienio šalies žiūrovus – daugelyje valstybių Robbie pasirodymai nenumatyti, o organizatorių patirtis rodo, kad dėl jo koncertų gerbėjai mielai keliauja po visą Europą.

 

Žinodami, kad Lietuvoje netrūksta Robbie Williamso gerbėjų, jiems rezervuosime dalį bilietų, kuriuos bus galima įsigyti jau pirmosiomis prekybos dienomis“, - sako koncertą rengiančios agentūros „BDG Music“ atstovas Deividas Afarjanc.

 

Robbie Williamsas solinį koncertų turą surengs po daugiau nei šešerių metų pertraukos. Ankstesnės jo gastrolės „Close Encounters“ pasiekė pasaulio rekordą – daugiau nei 1,6 milijono bilietų į šiuos koncertus buvo nupirkti per vieną dieną.

 

Bilietus į vienintelį Robbie Williamso koncertą Baltijos šalyse bus galima įsigyti visose „Ticketpro“ kasose ir interneto svetainėje ticketpro.lt.

 

Bilietų kaina - nuo 244 Lt. Viešoje prekyboje bilietai pasirodys gruodžio 3 dieną 10 valandą ryto.

 

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: