reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 08 16, 12:34
Rinks mylimiausią įmonę

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Socialinė iniciatyva „Aš myliu savo įmonę“ skelbia registracijos į mylimiausių Lietuvos įmonių rinkimus pradžią. Jau penktus metus iš eilės darbuotojai kviečiami priimti iššūkį – suburti komandą ir originaliai parodyti meilę savo darbovietei.

 

Projekto patirtis rodo didelį įmonių susidomėjimą – nuo pat jo pradžios tarpusavyje varžėsi apie 250 Lietuvos verslo įmonių.

 

Projekto iniciatorės, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus sako, kad konkursas „Aš myliu savo įmonę” tapo daugelio Lietuvos kompanijų vasaros tradicija, suburiančia darbuotojus ir darbdavius į bendrą akciją. Norėdami parodyti teigiamą savo kompanijos kultūrą ir puoselėjamas vertybes, darbuotojai noriai meilę išreiškia kurdami filmukus, kurie vėliau yra talpinami oficialiame „Aš myliu savo įmonę“ puslapyje.

reklama

 

„Kūrybiška ir savo įmone besididžiuojanti darbuotojų komanda yra vienas esminių verslo sėkmės rodiklių. Tačiau tam, kad darbuotojai būtų lojalūs savo darbovietei, yra svarbu palaikyti teigiamą atmosferą ir malonius darbuotojų ir darbdavių santykius. Organizacijoje vyraujantis klimatas gali būti puikus motyvas dirbti produktyviai ir siekti bendro tikslo, todėl įmonių vadovai vis daugiau investuoja į vidinės kultūros gerinimą”, – sako V. Sutkus.

 

Įmonės dydis – ne rodiklis kūrybiškumui

 

Šiais metais į konkursą gali registruotis įvairaus dydžio įmonės – pagal darbuotojų skaičių jos bus suskirstytos į šešias kategorijas: XS, S, M, L, XL ir One Size. Pastarojoje varžysis nevyriausybinės organizacijos ir biudžetinės įstaigos.

 

„Prie projekto „Aš myliu savo įmonę“ gali prisijungti kolektyvai, kurių darbuotojų skaičius svyruoja nuo keleto iki kelių šimtų ar tūkstančių. Juk kompanijose neretai dirba vieni kitų nepažįstantys asmenys, todėl ši iniciatyva yra puiki proga sustiprinti tiek vieniems kitus puikiai pažįstančių kolegų santykius, tiek didesnės komandos narių tarpusavio bendravimą“, – sako V. Sutkus.

 

Praėjusiais metais mylimiausiomis Lietuvos įmonėmis savo kategorijose tapo „Vaiduokliai“, „Makalius“, „Ruptela“, „Vilniaus Duona“, „Lidl Lietuva“ ir LR Valstybės kontrolė.

 

Įmonės, norinčios dalyvauti konkurse, turi registruotis projekto „Aš myliu savo įmonę“ internetinėje svetainėje myliusavoimone.lt.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama