VersloSavaite.lt   
2019 07 23, 10:32
Projektoriai renginiams: štai kodėl verta išsinuomoti

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Projektorius – dažniausiai gana nedidelis įrenginys, perteikiantis vaizdą ekrane. Jo prireikia per pamokas ir paskaitas, verslo susirinkimų metu, vis labiau šis vaizdo rodymo būdas populiarėja ir per šeimos šventes (pavyzdžiui, per vestuves). O bene geriausia tokį daiktą išsinuomoti.

 

Nuomotis – protinga

 

Jei renginių organizavimas nėra jūsų profesija, kyla klausimas, ar verta pirkti projektorių dėl vieno karto, kad paskui bent kelerius metus gulėtų kampe nenaudojamas. Išeitis – nuomotis. Jei nuomojatės, nereikia galvoti nei kur vėliau padėti, nei apie didesnę išleistą pinigų sumą.

 

Net jei per metus suorganizuojate vieną kitą renginį, nuoma vis tiek gali būti tikslingesnė už pirkimą. Ir ne vien finansiškai. Projektoriaus įsigijimas – tam tikra investicija. Tačiau metai bėga, įrenginys gali nebeatitikti pasikeitusių poreikių. Juk tai technologijos, o jos kinta kone dienomis. O štai nuomojantis kaskart galima gauti kuo modernesnį ir visus poreikius atitinkantį prietaisą. Kitaip tariant, einama koja kojon su naujovėmis.

reklama

 

Svarbu ir tai, kad gaunama reikiama konsultacija. Pavyzdžiui, projektoriai renginiams siūlomi užsukus į Videoprojektai.lt; interneto svetainėje prie kiekvieno įrenginio yra užklausos funkcija. Kad ir kokių neaiškumų kyla, į visus klausimus atsakoma ir galima sklandžiai naudotis ten, kur reikia (seminare, susirinkime, vestuvėse...).

 

Šiaip jau pasirinkti nebūtų itin lengva, ypač bandant lyginti parametrus, išreiškiamus ne tik liumenais... O kur dar projekciniai ekranai – populiarioji roll up sistema (susukami į ritinį), holograminiai... Geriausia, kai yra ko pasiteirauti – tuomet nereikia blaškytis ir eikvoti laiko.

Skirtingoms progoms ir ne tik progoms

 

Ar paskaita, ar vestuvės, geras vaizdą ekranan paskleidžiantis prietaisas puikiai atliks savo darbą. Galimybės plačios ir įvairiapusiškos.

 

Pirmiausia tai yra informatyvu. Projektuojamas vaizdas matomas visai auditorijai, nereikia susispiesti prie kompiuterio ir bandyti ką nors įžiūrėti vieniems per kitų galvas. Edukaciniais tikslais – labai tikslinga priemonė.

 

Antras dalykas – vaizdas papildo žodžiais išsakomas mintis. Todėl projektorius itin praverčia seminarų metu, leidžia šnekėti įtaigiau, pavyzdžius iliustruojant konkrečiomis diagramomis, nuotraukomis, filmukais. Mokslinę ar pramoginę medžiagą auditorija lengviau perpranta, net gvildenant ne pačią įdomiausią temą išvengiama snaudulio.

 

Ar tai būtų kabinetas, ar salė, scena, šis sprendimas pasiteisina įvairiausiais atvejais. Ne veltui pastaraisiais metais mokymo įstaigose „pridygo“ ekranų, pakeliančių mokymąsi bent vienu lygiu aukščiau. O ir pramoginiai renginiai tampa patrauklesni – žodžiai su vaizdu nuskamba svariau, muzika groja tarytum ritmingiau.

 

O kokybiškos videoįrangos rasite adresu https://www.videoprojektai.lt/. Kiekvienam klientui konstruktyviai patariama ir išnuomojama tai, kas padės sukurti gražią šventę ar konferenciją.

 

Užs. nr. 20190723-4

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: