TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2015 10 09, 16:00
Lietuvė kuria mobiliąją aplikaciją, skirtą organizuoti renginiams

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Prieš keletą mėnesių Lietuvos renginių rinką sudrebino kaunietės magistrantės Eglės Širvytės projektas, skirtas visiems, kuriems nusibodo šabloniškos renginių organizavimo ir dekoravimo idėjos.

 

Didžiausia rudens naujiena renginių rinkai – jau dabar vykstančios nuotolinės konsultacijos, kurios nė iš tolo neprimena  tradicinių pasikalbėjimų apie renginius su renginių organizatoriais. Be viso to, tai puiki žinia vyrams, kuriems moterys, organizuodamos šventes, kartais patiki daug streso sukeliančių užduočių.

reklama

 

Pašnekovė atvirai deklaruoja, kad baigėsi aukso amžius, mat atsiradus naujam prekės ženklui, laužančiam standartus ir kuriančiam unikalią patirtį klientui – konkuruoti bus daug sunkiau.

 

„Žmonės, norintys unikalios savo renginio patirties, jau greitai į savo mobilųjį telefoną galės atsisiųsti aplikaciją, kuri leis neišeinant iš namų ir neišleidžiant krūvos pinigų, bendrauti su patyrusiu renginių organizatoriumi, kuris per trumpiausią laiką atsakys į visus rūpimus klausimus“, – konsultuoja patyrusi renginių organizatorė, Vagilè įkūrėja E. Širvytė.

 

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete magistrantūroje studijuojanti mergina įsitikinusi, kad verslo pradžiai nereikia didelių investicijų – svarbiausia idėja, kuri, jei ja susižavi rinka, gali įsitvirtinti per pirmąjį pusmetį.

 

„Įprastai rinkoje nusistovėjusi tokia praktika, kad žmogus, norintis gauti renginio organizatorių patarimą, turi būti užsisakęs jo organizavimo paslaugas. Mūsų sukurtas konsultacijų modelis leidžia visiems per itin trumpą laiką – kartais šventei suorganizuoti žmogui gali prireikti kelių valandų – jei jis žinos, kaip kryptingai veikti. Mūsų tikslas – ne tik organizuojant verslo ir privačius renginius laužyti idėjas, bet ir suteikti atskiras profesionalias konsultacijas tiems, kurie gali tai padaryti patys, tačiau neturi kūrybiškos „instrukcijos“, – aiškina E. Širvytė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama